Doğu Bengal, Goa

Red and Golds takım yönetimi, hakem Rowan'a karşı AIFF ve FSDL'ye resmi olarak şikayette bulunacak …

'e karşı berabere kaldıktan sonra hakeme karşı şikayette bulunacak

Red and Golds takım yönetimi, hakem Rowan'a karşı resmi olarak AIFF ve FSDL'ye şikayette bulunacak …

Doğu Bengal , Hakem Arumughan Rowan'a karşı All India Football Federation (AIFF) ve Football Sports Development Limited (FSDL) 'ye şikayette bulunmaya hazırlanıyor, Goal doğrulayabilir.

Doğu Bengal ile FC Goa arasındaki maçı Çarşamba akşamı yöneten Rowan, kulüp yönetiminden yapılan açıklamaya göre maçın kaderini değiştiren maçta kötü kararlar aldı.

Kaptan Daniel Fox, Alexander Romario'ya karşı mücadelesinin ardından 56. dakikada oyundan ihraç edildi. İngiliz defans oyuncusuna hemen kırmızı kart verildi ve Doğu Bengal, kırmızı karttan kaçınılabileceği için kararın Fox için sert olduğunu düşünüyor.

Kulübün sorduğu ikinci karar ise Bright Enobakhare'nin iptal edilen golü. Surchandra Singh, Mohammed Nawaz'ı geçerek ceza sahasına koştu ancak Gaurs sorumlusu çabayı durdurdu. Top, filenin arkasını bulan Enobakhare'nin yoluna geri döndü, ancak Surchandra kaleciye yaptığı faul nedeniyle cezalandırıldığı için topa izin verilmedi.

doğu bengal, goa

Red and Golds, Nawaz'ın Surchandra yerine takım arkadaşı ile çarpıştığını ve dolayısıyla faul sorununun ortaya çıkmadığını iddia ediyor.

"Her maçtan sonra, kulüp hakem hakkında resmi geri bildirimde bulunabilir. Bu geri bildirimin yanı sıra, AIFF ve FSDL'ye sorgulanabilir iki önemli karar hakkında da şikayette bulunuyoruz. Bunların düzeltilmesi gerekiyor çünkü takım bir sürü" bir Doğu Bengal resmi söyledi Hedef etkilenme.

Birincisi, Bright'ın izin verilmeyen ikinci golü. Tekrarlar, Surchandra Singh'in Mohammed Nawaz'a dokunmadığını ve kalecinin çarpıştığı bir FC Goa oyuncusu olduğunu açıkça gösteriyor. İkincisi, Danny Fox'un kırmızı kartı çünkü ne zaman Meydan okuma gerçekleşti, hakem başlangıçta sarı kartı çıkardı ancak bunun düz kırmızı olduğunu söyleyen yardımcı hakemdi.Oldukça sert olduğunu düşünüyoruz, 50-50'lik bir mücadeleydi ve topu aldı.Eğer Doğu Bengal olsaydı 11 oyuncu, farklı bir puan çizelgesi olurdu. "

Bu, Kolkata devlerinin bir maç görevlisine karşı ikinci kez şikayette bulunması. Aralık ayında, Eugeneson Lyngdoh'un ihraç edildiği Jamshedpur'a karşı maçın ardından hakemlik standardına karşı şikayette bulundular.