ISL 2020-21: NorthEast United baş antrenörü Gerard Nus

Khalid Jamil, kulübün geçici baş antrenörü Gerard Nus'un yerini alacak …

ile yollarını ayırdı <a href="https://turkiyenin-bahisleri2.com/isl-2020-21-northeast-united-vs-kerala-blasters-tv-kanali-yayin-baslama-zamani-ve-mac-onizleme/">ISL 2020-21</a>: NorthEast United, baş antrenör Gerard Nus ile yollarını ayırdı | Goal.com

isl 2020-21: northeast united baş antrenörü gerard nus
Kuzeydoğu United

18:44 GMT 12/01/2021

gerard nus, atk mohun bagan - northeast united

Khalid Jamil, kulübün geçici baş antrenörü Gerard Nus'un yerini alacak …

NorthEast United , sezonun sadece 11 maçından sonra İspanyol baş antrenörü Gerard Nus ile yollarını ayırdı. Khalid Jamil kulübe dönüyor ve geçici koçu olarak görev alacak.

Kulüp, Salı günü Bengaluru FC&#39;ye karşı 1-1 berabere kaldıktan birkaç saat sonra duyuruyu yaptı ve bu da kulübün galibiyetsiz çalışmasını yedi maça çıkardı.

Kulübün açıklamasında, "NorthEast United Futbol Kulübü, baş antrenör Gerard Nus'un derhal görevden ayrıldığını duyurdu. Kulüp, takımın mevcut taktikleri ve kulübün felsefesindeki bir zıtlığı göz önünde bulundurarak İspanya Milli Takımı ile yollarını ayırmaya karar verdi. ve vizyon.

"Kulüp, NorthEast United'da geçirdiği zaman boyunca sıkı çalışması ve bağlılığı için Bay Nus'a teşekkür ediyor ve ona gelecekteki tüm çabalarında en iyisini diliyor.

"Khalid Jamil, bu sezonun geri kalanının yeni ara baş antrenörü olarak atandı."