Kerala Blasters 2-2 NorthEast United: Idrissa Sylla, Highlanders

Idrissa Sylla'dan 90. dakikalık bir gol, NorthEast United'ın Kerala Blasters'tan bir puan almasına yardımcı oldu …

için süper alt yapıyor

Idrissa Sylla'dan 90. dakikalık bir gol, NorthEast United'ın Kerala Blasters'tan bir puan almasına yardımcı oldu …

NorthEast United , Perşembe günü Bambolim'de Hindistan Süper Ligi (ISL) sezonunun ikinci maçındaKerala Blasters'tan bir puan kapmak için iki gol açıktan döndü.

Sergio Cidoncha (5 ') ve Gary Hooper (45 + 1') ilk yarıda Kerala Blasters'a iki gol üstünlüğü verirken Kwesi Appiah (51 ') ve Idrissa Sylla (90'), NorthEast United'ın geceyi galibiyetle bitirmesini sağladı. Bir nokta.

Kibu Vicuna, Blasters kadrosunda ATK Mohun Bagan'a karşı 0-1 mağlup olan dört değişiklik yaptı. Nishu Kumar ilk çıkışını sağ beki Prasanth K'nin yerine yaptı. Diğer değişiklikler Ritwik Das, Nongdamba Naorem ve Sahal Abdul Samad'ın yerine Rohit Kumar, Puitea ve Seityasen Singh idi.

Juan Ferrando, Luis Machado ve Lalrempuia Fanai'nin yerine Federico Gallego ve Rakesh Pradhan'ın gelmesiyle NorthEast United'ın kazanan kombinasyonunu değiştirdi.

Kerala Blasters sağ taraftan baskın görünüyordu ve maçın beşinci dakikasında NorthEast United yerleşmeden ağa ulaştı. Seityasen Singh sağ kanattan kıvrık bir serbest vuruş gönderdi ve kaptan Sergio Cidoncha mükemmel bir kafa ile teslimatı karşıladı.

Vicuna'nın adamları 23. dakikada Cidoncha, Gary Hooper için kutunun içinde mükemmel bir topu ayarladığında farkı ikiye katlayabilirdi. Hareket, Hooper tarafından durdurulan Khassa Camara'dan bir geri geçişle başladı. İngiliz forvet, topla ilerledi ve hızlıca iyiliğe karşılık veren Cidoncha'nın sağına geçti. Bununla birlikte, eski Norwich City forvet oyuncusu, altı yarda kutusunun içinden bir tap-in'i dönüştüremedi.

kerala blasters 2-2 northeast united: idrissa sylla, highlanders

NorthEast, ilk 30 dakikadan sonra tehlikeli görünmeye başladı ve büyük bir eşitleme şansı yarattı. Ashutosh Mehta sağ taraftan ceza sahasına girdiğinde Gallego'dan bir ara topa kilitlendi ve topu fileye itmeye çalıştı ancak geniş yuvarlandı.

45. dakikada Rakesh Pradhan, Puitea'yı penaltı vermek için düşürdüğünde Highlanders büyük bir darbe aldı. Faul gerçekleşmeden önce Dylan Fox, Costa Nhamoinesu'nun kafa vuruşlarını kutunun içinde iki kez bloke etmişti. Hooper nokta vuruşunu değiştirdi ve önceki ıskasını telafi etti.

kerala blasters 2-2 northeast united: idrissa sylla, highlanders

NorthEast United ikinci yarıda güçlü bir şekilde geri döndü ve Kerala savunucularının bazı zayıf savunmaları sayesinde 51. dakikada bir geri çekti. Gallego'nun köşesi, Albino Gomes ve Bakary Kone arasındaki iletişimsizlikten sonra kutunun içindeki Kwesi Appiah'a düştü. Appiah ilk kez omzuyla topu fileye itmeye çalıştı ama Gary Hooper topu kale çizgisinden bloke etti ancak Ganalı oyuncu ribaunttan filenin arkasını bulmakta hata yapmadı.

65. dakikada Lalengmawia, Jessel Carneiro tarafından ceza sahası içine indirildiğinde Highlanders takımına altın bir eşitlik fırsatı verildi, ancak maalesef Appiah şansı boşa harcamak için üst direğin üzerinde nokta vuruşunu patlattı.