Di Maria'nın ailesi Paris Saint-Germain'in Nantes'e yenilmesi sırasında ev soygununun kurbanı

Arjantinli saat işaretinin hemen ardından Leandro Paredes tarafından Parc des Princes'te acil durum uyarısı aldıktan sonra

Contents

Arjantinli, acil durum için uyarıldıktan sonra, saat işaretinden hemen sonra Leandro Paredes tarafından Parc des Princes'te değiştirildi.

Angel Di Maria, Paris Saint-Germain'in Pazar günü Nantes'e yenilmesi sırasında, evinin mevcut aile üyeleriyle birlikte soyulduğu haberini aldıktan sonra geri çekildi, Goal doğrulayabilir .

Randal Kolo'nun Julian Draxler'in açacağını iptal etmesinden hemen sonra Arjantinli, Parc des Princes'te Leandro Paredes tarafından saat işaretinin hemen ardından değiştirildi.

Mauricio Pochettino'nun tarafı, Moses Simon'ın galibi sayesinde Antoine Kombouare'nin küme düşme tehdidi altındaki tarafına 2-1 yenilgiye uğradı, ancak daha sonra dikkatleri nihai sonuçtan çok Di Maria'nın iyiliğine odaklandı.

Oyun sırasında ne oldu?

Di Maria sağlam bir performans sergiledi ve spor direktörü Leonardo kenarda Pochettino ile iletişim sinyalini verdiğinde PSG'ye liderliği geri almak için yardım ediyordu.

Eski Tottenham patronu derhal Di Maria'yı geri çekti ve forvetle birlikte giyinme odasına gitti ve dakikalar sonra kendi tarafının maçının geri kalanını denetlemek için geri döndü.

Ev sahipleri haberlerle sarsılmış görünüyordu ve maçın geri kalanı için mücadele ediyorlardı; takım arkadaşı Marquinhos'un ebeveynlerinin de eve davetsiz misafirlerin kurbanı olduğunun ifşa edilmesiyle davanın kapanışında endişeleri arttı.

Olay, Di Maria'nın bir mülke saldırıya uğradığı ilk olay değil; ailesi, Manchester United'da Old Trafford'dan çıkışına katkıda bulunan bir olay nedeniyle travma geçirdi.

Pochettino ne dedi?

Arjantinli, tarafının performansını tartışırken "Bu bir bahane değil ama enerjide bir düşüş oldu" dedi. "Maçtan sonra soyunma odasında futboldan başka şeyler konuştuk."

"Gerçek şu ki, ilk periyot maçı kontrol ettik, ancak ekolayzırdan sonra sorun yaşadık ve bu maça tutunacak kadar güçlü değildik."

daha fazla okuma