“Bir Arsenal tarafında gördüğüm kadar kötü bir performans” – Wright, Aston Villa'nın

Harika Gunners, Pazar günü Emirates Stadyumu'nda gördüklerinden daha az etkilendi ve ev sahipleri 3-0'lık bir mağlubiyetle

yenilgisinden sonra Arteta'nın ekibine gözyaşı döktü

Harika Gunners, Pazar günü Emirates Stadyumu'nda ev sahiplerinin 3-0'lık bir mağlubiyete kaymasıyla gördüklerinden daha az etkilendi.

Ian Wright, Pazar günü Mikel Arteta'nın evinde Aston Villa'ya 3-0 mağlup olan takımının sergilenmesinin “Arsenal tarafından gördüğüm kadar kötü bir performans” olduğunu söylüyor.

Harika Gunners , Emirates Stadyumu'nda yapılan sefil bir gezi hakkındaki değerlendirmesinde hiçbir yumruk atmadı.

Arsenal, Villa ile yurtiçi ve yurtdışındaki son sonuçların canlandırdığı bir toplantıya yöneldi, ancak tutarlılık bir kez daha kuzey Londra ekibi için bir sorun olduğunu kanıtladı.

Arteta'nın ekibi hala devam etmekte olan bir adımla, ileriye doğru bir adımı ters yönde takip etmeye devam ediyor.

Bu, Villa'ya karşı vurgulandı, Arsenal , Dean Smith'in tarafı tarafından belirgin bir şekilde ortalama görünmek için yapıldığından ve Thomas Partey'in talihsiz bir sakatlık aldığını gören büyük para yazını gördüğü için unutmaya başladı.

Eski Gunners forvet oyuncusu Wright, Match of the Day'e "Arsenal tarafında sadece ikisinin hafta ortasında oynadığını düşündüğünüzde gördüğüm kadar kötü bir performans" dedi .

Arteta, Molde'ye karşı bir Avrupa Ligi zaferi için bir dizi değişiklik yapmıştı, ancak Villa'ya karşı denenmiş ve test edilmiş durumuna geri döndü.

Wright, "Her bölümde fakirdi" diye ekledi. "Çizgileri kırmaları gerekiyor, topa vurmak için alana ihtiyaçları var, topun üzerinde titriyorlardı.

Manchester United'a karşı [1-0 kazandıkları] performanstan bir milyon mil uzaktaydı. Önümüzde sokaklardı.

“Dinlenmiş bir ekibin çabası ve çalışma oranı yeterince iyi değildi.

“Oyununuzu onlara etkilemelisiniz.

"[Arteta] 'nın ihtiyaç duyduğu şeyi yaratabilecek bir orta saha oyuncusu eksikliği var, ancak böyle bir oyuna giremezsiniz."

Wright, Gana uluslararası Partey'in çok ihtiyaç duyulan grefti getirdiğini gördükten sonra, parkın ortasında Arsenal'in kurnazlıktan yoksun olduğunu öne sürüyor gibi görünüyor.

Arteta'nın emrinde bol miktarda yaratıcılık var, ancak Mesut Özil'in Dünya Kupası kazanan yetenekleri bir kenara atıldı ve birçoğu eski Almanya uluslararası oyun kurucusunu yerel ve kıtasal kadro listelerinden çıkarma kararını sorguladı.