PS5â „¢ yeni Şampiyonlar Ligi klibi

PlayStation®5'in lansmanına eşlik edecek yeni bir video, markanın UEFA Şampiyonlar Ligi ile simbiyotik ilişkisini kutluyor.

ile yayınlanıyor

ps5â „¢ yeni şampiyonlar ligi klibi

PlayStation®5, PlayStation® markasının 1997 yılına dayanan bir ortaklık olan UEFA Şampiyonlar Ligi ile gurur duyan ilişkisini kutlayan yeni bir videoyla 19 Kasım Perşembe günü Avrupa'da başlıyor.

Yeni nesil oyunların şafağını belirtmek için PlayStation'ın ikonik şekilleri, UEFA Şampiyonlar Ligi tarihindeki en ikonik anlardan bazılarının görüntülerine entegre edildi.

PS5 ™ hakkında daha fazla bilgi edinin

2020/21 sezonunun finaline de ev sahipliği yapacak olan İstanbul'daki özel giyimli Atatürk Olimpiyat Stadı'na göz atan klip ile daha fazla ikonik anın beklendiğini hatırlatan bir not da var.

PS5 ™ konsolu, hiç beklemediğiniz yeni oyun olanaklarını ortaya çıkarır. Oyuncular, ultra yüksek hızlı SSD ile yıldırım hızında yükleme ve dokunsal geribildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D Ses * desteği ile daha derin daldırma deneyimi yaşayacak. Tamamen yeni nesil inanılmaz PlayStation® oyunlarıyla yeni PS5 ™ konsolu, oyuncular için büyük bir atılımı temsil ediyor.

Yeni konsolu ele geçirme şansınız için, her maç günü aktif menajerin bir PS5 ™ kazanmak için çekilişe katılacağı UEFA Champions League Fantasy Football'a kaydolun.

Oyun zamanı. Oyunun Sınırı Yoktur.

UEFA Şampiyonlar Ligi Fantezi Futbol oynayın


* Uyumlu kulaklıklarla 3D Ses