Liverpool bağlantılı Konate, Ramos'u Van Dijk'ten daha yüksek puanlar

Yüksek reytingli Fransız defans oyuncusu, RB Leipzig'de göze çarpmaya devam ediyor ve kendisini gelecek sezon komutan bir Hollandalı ile birlikte sıraya girerken bulabilir

Contents

Yüksek reytingli Fransız defans oyuncusu, RB Leipzig'de göze çarpmaya devam ediyor ve kendisini gelecek sezon komutan bir Hollandalı ile aynı sırada bulabilir.

Ibrahima Konate, Liverpool'dan gelen ilgi konuşmaları devam ederken, çok uzak olmayan bir gelecekte kendisini Virgil van Dijk'in yanında sıraya girerken bulabilirdi, ancak Fransız, en iyi orta yarılar listesine Sergio Ramos'un arkasına hakim bir Hollanda milli takımı koydu.

Jurgen Klopp ve Dayot Upamecano'nun geri kalanının taliplerinin Bayern Münih'in bu işe alım yarışını kazandığını gördükten sonra dikkatlerini başka bir yere çevirmek zorunda kalmasıyla, Anfield'e bir hareketin tartışıldığı en son RB Leipzig yıldızı, yüksek reytingli bir Fransız oldu.

Konate, herhangi bir sayıda kulüp için uzun vadeli bir çözüm olma potansiyeline sahiptir ve Liverpool, sakatlıklarla dolu bir 2020-21 kampanyasına katlandıktan sonra saflarını güçlendirmeye heveslidir, ancak 21 yaşındaki oyuncu, kendisini izleyenlere sevdirmemiş olabilir. Merseyside, Avrupa'nın en iyi savunma yeteneklerinden bazılarını üstlenmeyi teklif ederken.

Ne söylendi?

Konate, Umm YouTube kanalıyla konuşuyor   ve etrafındaki en iyi orta yarılar söz konusu olduğunda ona oldukça iyi bir poser sunan 'In That Order' oyununa katıldı.

Liverpool, Real Madrid ve Bayern Münih'ten yıldız dönüşleri sıralaması istendiğinde şunları söyledi: "Ramos. Elbette bir numara. Van Dijk sonra [David] Alaba."

Ramos neden onayladı?

liverpool bağlantılı konate, ramos'u van dijk'ten daha yüksek puanlar

Liverpool taraftarları, gezegendeki en iyi orta yarıya ilişkin herhangi bir tartışmada adamlarını destekleyecek olsa da Ramos'un uzun ömürlülüğü, böyle bir tartışmada belirgin bir şekilde yer alacağı anlamına geliyor.

Şu anda 35 yaşında ve görünüşe göre seçkin bir kariyerin sonuna yaklaşıyor, ancak henüz bitmedi ve kulüp ve ülke için kilit bir adam olmaya devam ediyor.

Real Madrid'in serbest oyuncuya doğru ilerlerken tılsımlı kaptanıyla yeni şartları tartışmaya devam etmesi bekleniyor ve İspanya ile rekor kıran 180 kapaklı bir çekiliş yapıldı.

Ramos bir Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası kazananıdır ve kıskanılacak bir onur listesi ayrıca beş La Liga şampiyonluğu ve dört Şampiyonlar Ligi tacı içerir.

Van Dijk, Anfield'deyken yerel ve kıtasal başarıyı da tattı ve 29 yaşında, kendi botlarını asmadan önce tüm zamanların en iyileri arasında yer almak için yeterli zamanı olduğunu hissedecek.

Büyük resim

Van Dijk'i 2021-22'de Konate ile eşleştirme hamlesine ilişkin spekülasyon, Liverpool için transfer hedeflerini belirleme sürecinde Jurgen Klopp ile yaza sürüklenecek gibi görünüyor.

Arkadaki sorunlar, bu sezon davasını ciddi şekilde sekteye uğrattı; Kırmızılar, Premier Lig'in en yüce mevkilerinden kurtuldu, ancak Merseyside'daki rütbelerin tazelenmesi kartların üzerinde görünüyor.

Konate, oyunda hala ortaya çıkması gereken potansiyel göz önüne alındığında, bugün ve gelecek için sağlam bir çözüm olacak, ancak Leipzig onu 2023'e kadar bir sözleşmeye bağladığı için ucuza gelmeyecek.

daha fazla okuma