Danimarka vs İzlanda önizleme

Contents Oyunu TV'de nerede izleyebilirim? Onlar ayakta dururken Önceki toplantılar Koçlar ne diyor Sıradaki Danimarka, 15 Kasım Pazar günü saat 20: 45'de (CET) Kopenhag'da UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu'nda İzlanda ile karşılaşacak. Danimarka – İzlanda: Canlı birikim Oyunu TV'de nerede izleyebilirim? Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir Onlar ayakta dururken • Danimarka […]

Contents

Danimarka, 15 Kasım Pazar günü saat 20: 45'de (CET) Kopenhag'da UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu'nda İzlanda ile karşılaşacak.

Danimarka – İzlanda: Canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta dururken

• Danimarka A2 Grubu'nda ikinci, Belçika liderlerinden iki puan geride, ancak üçüncü sıradaki İngiltere ile aynı seviyede. Son üç Uluslar Ligi maçını (W2 D1) kabul etmediler, ancak bu bölümde (D1 L1) iç sahada kazanamadılar.

• İzlanda, Grup A2 maçlarının dördünü de kaybetti ve UEFA Uluslar Ligi'nin bir sonraki edisyonu için Lig B'ye düşmek zorunda kaldı.

Önceki toplantılar

Highlights: Iceland 0-3 Denmark

Öne Çıkanlar: İzlanda 0-3 Danimarka

• Danimarka, İzlanda'ya karşı oynadığı önceki yedi maçın hepsini kazandı.

• Üçüncü Maç gününde Danimarkalılar , tarafların ilk UEFA Uluslar Ligi karşılaşmasında Reykjavik'te 3-0 galip geldi.

Koçlar ne diyor

Kasper Hjulmand, Danimarka koçu : "İyileştirmeye yer var ve genel olarak daha iyi bir hücum akışı bulmalıyız, ancak Ekim'deki üç maçta genel skorumuz 8-0 oldu. Ancak hem savunmada hem de hücumda biz daha iyi bir akış elde etmek isterim. Adım atma şeklimizden çok memnunum, ancak daha iyi olmak ve bunun üzerinde çalışmak istiyoruz. "

İzlanda Teknik Direktörü Erik Hamrén : "Sadece [Macaristan'a karşı EURO play-off'u] düşünüyorum. Bu, Avrupa Şampiyonalarına gidip gitmeyeceğimize karar verecek çok önemli bir maç. Ondan sonra maçlar var. Milletler Ligi'nde. O zaman geleceğin ne getireceğini bileceğiz. Odak ilk proje üzerinde olacak ve Macaristan aleyhine sonuç gelecek oyunlarda oyuncuların zihinlerini etkileyecek. "

Sıradaki

18/11 : İngiltere – İzlanda
18/11 : Belçika – Danimarka