ISL 2020-21 CANLI: NorthEast United vs Mumbai City

Yıldızlarla dolu Mumbai City FC, ISL'nin ilk hafta sonunda NorthEast United mücadelesiyle karşı karşıya gelecek …

15 ' AŞIRI! Mumbai topu Kuzeydoğu kutusunun içinde ve çevresinde çalıştırıyor. Rakip, topu Jahouh'a bırakan Hugo'ya kare atıyor, ancak ikincisinin bo dışından çabası barın üzerinden uçuyor.

13 ' ŞUT! Korner kısa tutulur ve top, bir meydan okumadan kaçmak için topu ayaklarının arasında kaydıran ve zayıf bir şutu geniş sürükleyen Jahouh'a düşer.

12 ' Şans! Le Fondre, bir topa kilitlenmek için sağ kanattan aşağı koşar ve köşeden kurtulan kutuya bir orta atar. Ogbeche bekliyordu!

10 ' Güncellemesi: Jahouh'un sahanın her alanında topu aradığı dört kişilik bir savunmadır. Eski FC Goa orta saha oyuncusu şimdiye kadar yoğun bir şekilde rol aldı.

8 ' Boumous teslim eder, ancak köşe vuruşu ilk adamı temizleyemez. Kötü alım.

7 ' Şans! Korner için topu temizleyen Kuzeydoğu savunmasını uyaran kutuya dart atan Mandar.

5 ' Adalılar topun üzerine çıkıp pas atmak istiyorlar – ilk birkaç dakikada pek başarılı olamadılar. Sahada oldukça basitti.

2 ' İlk izlenim, Lobera'nın, Jahouh'un stoper olarak bir vardiya koyduğu üç kişilik bir savunmayı seçmiş olmasıdır.

1 ' BAŞLANGIÇ! Bombay Şehri bizi harekete geçirsin!

Hepimiz Goa'da KICK-OFF için hazırız!

Juan Ferrando, NorthEast United'dan sorumlu ilk oyununda – en güçlü XI'sine benzeyen bir oyun da ortaya koydu. Gana milli takımında oynadığı sırada Nus için forma giyen Ganalı Kwesi Appiah çizginin başında.

Sergio Lobera'nın ortaya koyduğu ilk Mumbai şehri takımı kağıt üzerinde güçlü görünüyor – Hugo Boumous, Adam Le Fondre ve Bartholomew Ogbeche, Adalılar için ilk kez sahneye çıkıyor!

Merhaba ve Goa Tilak Maidan'da NorthEast United ile Mumbai City arasında oynanan Hindistan Süper Ligi maçının canlı yayınına hoş geldiniz.