“Barselona'nın Messi'ye özel bir şekilde bakması gerekiyor” – Rakitic, eski kulübü Arjantinli

Altı kez Ballon dâ € ™ Veya galibi geleceği hakkında sorulan soruları görmeye devam ediyor, eski bir takım arkadaşımız onun gibi başka birini asla göremeyeceğimizi söylüyor

'ün gerisinde kalmaya çağırıyor

Altı kez Ballon d'Or galibi, geleceği hakkında sorulan soruları görmeye devam ediyor ve eski bir takım arkadaşı onun gibi başka birini asla göremeyeceğimizi söylüyor.

Eski bir Arjantinli takım arkadaşı Ivan Rakitic, kendi türünden bir oyuncunun bir daha asla görülmeyebileceğini itiraf ederken, Lionel Messi'nin Barcelona'da "çok özel bir şekilde" muamele görmesi gerektiğini söylüyor.

Tüm zamanların en iyileri arasında yer almak, altı kez Ballon d'Or galibi tarafından şimdiden güvence altına alındı.

33 yaşında olsa da, dikkate değer bir kariyerin son bölümlerinin nerede yazılacağı henüz belirlenmedi.

Barca, tek kulüpteki bir adamın onlarla olan ilişkisini 2021 yazının ötesine taşımasını umuyor, ancak çıkış fikirleri çoktan oluştu.

Messi, 2019-20 kampanyasının hayal kırıklığı yaratan sonunun ardından başka bir yerde bir hamle için bastırdı , ancak Blaugrana'nın yolunu tıkadığını gördü .

İşler sürerken, Ocak ayından itibaren çok sayıda talipiyle sözleşme öncesi şartları tartışmakta özgür olacak .

Josep Maria Bartomeu güven oylamasının ortasında zorla görevden alınacağı için Camp Nou'da başkanlık seçimi yapılacak ve bu değişiklik Messi'yi seçeneklerini yeniden değerlendirmeye yöneltebilir.

Rakitic, eski Blaugrana orta saha oyuncusu Katalunya'dakilerin çok yetenekli bir yeteneği dikkatle idare etme ihtiyacının farkında olduğu için durumun böyle olduğunu umuyor.

Muchodeporte'ye şunları söyledi: “Bu seviyedeki oyuncular diğer herkesten farklı ve diğer oyuncular fark yaratma yetenekleri nedeniyle onlara çok özel bir şekilde bakmak zorundalar.

"Gelecekte Leo gibi bir futbolcuyu tekrar görecek kadar şanslı olup olamayacağımızı bilmiyoruz."

Barcelona Messi'yi ortalıkta tutmayı reddederken, başkan adayı Pere Riera, Güney Amerika'nın yönetim kurulu düzeyinde dizginleri ele geçirmesi durumunda özel bir muamele görmeyeceğini iddia etti .

Radio Marca'ya şunları söyledi : “Bence Messi tarihle değil, Barselona'da kalmalı. Hiç kimse için iyi değil.

"Sonunda, [geleceğine] karar veren Messi. Messi'nin [yazın] Barselona'yı terk etmek istediğinden çok şüpheliyim.

"Messi için her şeyi yapmazdım."

Yaz boyunca görevinden alınan eski Barca patronu Quique Setien, El Pais'e küresel oyundaki konumu göz önüne alındığında Messi'nin "yönetilmesinin zor" olabileceğini söyledi .