Doğu Bengal: Galli forvet Aaron Amadi-Holloway

Goal, eski Cardiff City gençlik oyuncusu ve Doğu Bengal'in yeni yabancı anlaşması Aaron Amadi-Holloway'ın kariyerine bir göz atıyor –

Contents

'ün kariyerine bir bakış

Goal, eski Cardiff City gençlik oyuncusu ve Doğu Bengal'in yeni yabancı oyuncu Aaron Amadi-Holloway'ın kariyerine bir göz atıyor …

27 yaşındaki Galli forvet Aaron Amadi-Holloway, bu sezon Doğu Bengal'e Brisbane Roar'dan yaklaşan Hindistan Süper Ligi (ISL) sezonu için ücretsiz transferle katıldı.

Holloway, en son Brisbane Roar'da Robbie Fowler ile A-League'de oynamıştı ve bu yaz koçunu Hindistan'a kadar takip etti. Forvet, Galler'i gençlik düzeyinde temsil etti ve kariyerinin çoğunu İngiltere'nin çeşitli bölümlerinde geçirdi. Bu sezon şu ana kadar Doğu Bengal'de tek denizaşırı forvet oyuncusu.

Çıkış

Aaron Amadi-Holloway, Cardiff City'nin gençlik takımına 2009 yılında katıldı ve 2011'de mezun olmadan önce gençlik sisteminde üç yıl geçirdi. İlk profesyonel sözleşmesini o zamanki Şampiyona tarafı Bristol City'den aldı . Ancak oyun süresinin yetersizliğinden dolayı, sonraki sezon sonunda profesyonel olarak ilk çıkışını yaptığı Ulusal Lig tarafı Bath City'e kiralık olarak gönderildi. Bath City'de Holloway beş maç oynadı ancak gol atamadı.

İngiltere Deneyimi

Amadi-Holloway, Briston City'de tek bir maç oynamadan üç sezon geçirdi ve sonunda 2013'te League Two tarafı Newport County'ye katılmak için kulüpten ayrıldı.

doğu bengal: galli forvet aaron amadi-holloway

Ayrıca İngiltere'deki Wycombe Wanderers, Oldham Athletic, Fleetwood Town ve Shrewsbury Town gibi kulüplerde de oynadı. İngiltere'de çeşitli liglerde toplam 161 lig maçı oynadı.

Uluslararası futbol

Amadi-Holloway, Galler'i gençlik seviyesinde temsil etti ve 2011 ve 2012'de UEFA U19 Şampiyonası elemelerinde yer alan Galler U19 kadrosunun bir parçasıydı. 2011'de bir gol attığı altı maçta U19 takımını temsil etti. Türkiye'ye karşı eleme maçı.

Son Stint

doğu bengal: galli forvet aaron amadi-holloway

Galli forvet en son, Robbie Fowler'ın altında oynadığı ve 23 maçta gol attığı A-League takımı Brisbane Roar için oynadı. Ancak, bu maçlardan 18'i yedek kulübesinde değildi. Ve bu yedek oyuncuların son beşi, Fowler'ın yerine geçen Warren Moon'un altında geldi ve kısacık minyatürlerdi.

Inman, SBS'ye , "Sadece son beş veya altı dakika boyunca geliyorum ve sinir bozucuydu" dedi. Robbie oradayken, tezgahtan çıkarabileceğim etkiyi anladı. Ama lig yeniden başladığında birkaç dakika boyunca boşa gittiğimi hissettim. "