Adam: Mwadui FC,

Mücadele eden taraf, iki taraf Cumartesi günü @Targeting'de çatışınca Wekundu wa Msimbazi'ye daha fazla acı vereceğine söz verdi; Tanzanya, @ Tanzania Picks, @ Africa Sadece

'te Simba SC sefaletini artırmaya hazır

Mücadele eden taraf, Cumartesi günü iki tarafın çatışmasıyla Wekundu wa Msimbazi'ye daha fazla acı vereceğine söz verdi.

Mwadui FC, Cumartesi günü Anakara Premier Lig maçında iki tarafın çatışmasıyla Simba SC için üçte üç mağlubiyet yapma sözü verdi.

Wekundu wa Msimbazi , art arda iki maçı kaybetmekten sarsılıyor – Tanzanya Hapishanelerine karşı 1-0 ve Ruvu Shooting'e karşı aynı fark – 18 takım ligi tablosunda ikinci sıradan dördüncü sıraya düştü.

Geçen sezon ilk karşılaşmasında Simba'yı 1-0 yenen Mwadui, şimdi Dar es Salaam'daki Uhuru Stadyumu'nda çarpıştıklarında tarafa daha fazla acı vereceğine söz verdi.

“Biz defalarca ve Simba üzerinde oynamış ve onları korkma, biz şimdi iyi yapmıyorlar mutlu ve ben bize onlara karşı torba maksimum puan için kullanabilirsiniz istiyorum” Mwadui FC antrenörü Halid Adam anar Sokaletu .

"Son ligimizi kaybetmemiz talihsizlikti ve planlarımızı gerçekten incitti, şimdi oyuncularımdan Simba'ya karşı oynayacakları için baskı yapmamalarını rica ettim, geçmiş sonucu unutmaları ve Simba'ya karşı en iyi adımlarını atmaları gerekiyor. çünkü yenilebilir olduklarını biliyorum.

"Bizim için çok büyük bir eşleşme olacak, çünkü aynı zamanda kazanç yollarına geri dönmek istiyoruz ve bildiğim bir şey, onları yenmek çok mümkün, son haftalarda puanların düştüğünü gördük ve bunu da yapabiliriz, hazırız."

Mwadui, JKT Tanzanya'ya karşı aşağılayıcı bir 6-1 mağlubiyet aldı ve bu, koçunun Simba'ya karşı yankılanan bir galibiyetle silinebileceğine inandığı bir sonuç oldu.

Simba, Pazartesi günü Ruvu Shooting'e karşı oynadıkları şiddetli hareketin ardından üç maçtan men edilen forvet Bernard Morrison'ın servislerini kaçıracak.

Simba'nın 71. dakikada bir penaltı almasının ardından Morrison, yine yasaklanan ve para cezası verilen Juma Nyoso ile fiziksel bir tartışmaya girdi.

Ganalı, Ruvu Shooting alanına girerken, Luis Miquissone'ye Shabani Msala'nın verdiği kötü meydan okumadan rahatsız oldu. Oyuncular bir penaltı vermeden önce hakemin etrafını sararken, Morrison arkadan belirdi ve Ruvu Shooting yıldızına yumruk attı ve bu gerginliği daha da artırdı.

Mwadui dışında, 500.000 TSh para cezasına çarptırılan Morrison, 7 Kasım'da Young Africans'a (Yanga SC) karşı derbiyi ve ayrıca Kagera Sugar ile çatışmayı da kaçıracak.