'Özel bir şey yapabiliriz' – Kane, Tottenham'ı bu sezon onur yarışması için destekliyor

İngiltere kaptanı, kampanyaya hızlı bir başlangıç yaptıktan sonra kuzey Londra'da geleceğin parlak olduğunu düşünüyor

İngiltere kaptanı, kampanyaya hızlı bir başlangıç yaptıktan sonra Kuzey Londra'da geleceğin parlak olduğunu düşünüyor

Tottenham kaptanı Harry Kane , Burnley'deki 1-0 galibiyet onları Premier Lig'de beşinci sıraya yükselttikten sonra takımın bu sezon "özel bir şey" elde edebileceğine inanıyor.

Son Heung-Min'in Kane'in flick-on'undan ikinci yarıdaki kafa vuruşu, o noktaya kadar kararlı bir Burnley savunmasını bozmaya çalışan Jose Mourinho'nun tarafına puan kazandırdı.

Sezonun açılış gününde Everton karşısında yenilgiye uğradıktan sonra, kuzey Londra tarafı artık tüm müsabakalarda 10 maçta yenilmedi, Avrupa Ligi grup aşamalarına ve Carabao Kupası'nın çeyrek finallerine ilerliyor.

Bu, kulübün taraftarları arasında beklenti seviyelerini yükseltti ve Kane, takımın potansiyeli konusunda eşit derecede heyecanlandı.

Sky Sports'a "Sanırım uzun yıllardır çok yakın olduğumuz bir aşamadayız, çoğumuz dört veya beş yıldır birlikteyiz" dedi .

“Bu yılki eklemeler harikaydı ve hepimiz daha fazla deneyim kazanıyoruz. Sahip olduğumuz takım ve sahip olduğumuz oyuncularla özel bir şeyler yapabileceğimizi biliyoruz.

“Böyle yerlere geldiğinizde her nokta ve sonuç için savaştığınızdan emin oluyoruz. Geri dönmek ve bu sonuçları ezberlemek için, sezon sonunda önemli olan sonuçlar bunlar. "

Bu arada Premier Lig tablosu sıra dışı bir görünüme sahip ve Chelsea , Arsenal, Manchester United ve Manchester City şu anda orta sıralarda zayıflıyor.

Bu, Everton , Leeds ve Aston Villa'nın beğenilerinin masanın zirvesine katılmasıyla birlikte, hüküm süren şampiyonlar Liverpool ile şok bir unvan kazanma olasılığını artırdı.

Tottenham da iyi formları sayesinde karışmış durumda, ancak Kane henüz herhangi bir başlık konuşmasına kapılmadı.

İngiltere kaptanı, "Hâlâ erken. Her maçı olduğu gibi ele almalıyız," diye ekledi İngiltere kaptanı. "Bunun bir klişe olduğunu biliyorum. Hala öğrenmemiz ve geliştirmemiz gereken çok şey var ama bence böyle geceler bize çok şey verecek güven. "