Hırvatistan vs Fransa önizleme

Hırvatistan, A3 Grubu'nda Fransa ile karşı karşıya – bilmeniz gereken her şey.

Contents

Hırvatistan, 14 Ekim Çarşamba günü saat 20.45'te Zagreb'de UEFA Uluslar Ligi A3 Grubu'nda Fransa ile karşılaştı.

Hırvatistan vs Fransa: Canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta dururken

Maç Özetleri: Fransa 4-2 Hırvatistan

• Hırvatistan, Pazar günü İsveç'i 2-1 galibiyetle ilk A Ligi 3 puanını aldı ve ziyaretçilerinden dört puan çekilerek bölümde üçüncü oldu.

• Fransa, Pazar günü Portekiz ile 0-0 iç berabere kalırken, bölümün tepesinde üç sayı farkla kazanma şansını kaçırdı. Hız belirleyen iki tarafın da artık yedi puanı var.

Önceki toplantılar

• Fransa'nın Eylül'de A3 Grubu'nda Hırvatistan'a karşı 4-2'lik galibiyeti, rakipleriyle yedi karşılaşmada yenilmedikleri anlamına geliyor: W5 D2.

• Saint-Denis'teki skor çok önemliydi: Les Bleus, Moskova'daki Luzhniki Stadyumu'ndaki 2018 FIFA Dünya Kupası final karşılaşmasında Hırvatistan'ı 4-2 mağlup etti.

Koçlar ne diyor

Maç Özetleri: Hırvatistan 2-1 İsveç

Hırvatistan teknik direktörü Zlatko Dalić : "Dünya şampiyonları bizi ziyarete geliyor; dünyanın en iyi takımı, ancak bu kampanyanın en zor maçı olsa da kazanmak istiyoruz. Fransızlar yüzünden hata yapmamalıyız. her hatayı cezalandırın. İsveç'e karşı daha disiplinli olmaktan daha sorumlu olmalıyız. Ama korku yok. Neden olsun ki? Evdeyiz. Biraz yorulduk ama onlar da. Hadi tadını çıkaralım. "

Fransa koçu Didier Deschamps:Her zaman daha iyisini yapabiliriz. [Pazar günü Portekiz'e karşı] karşı karşıya olduğumuz muhalefetin kalitesiyle önlemler aldık. Bu maçta hücumcular için daha zordu ve kazanmak için son üçte birinde daha iyisini yapmamız gerekiyordu. Geçtiğimiz üç ay içinde, EURO hazırlık aşamasına geçmeden önce farklı şeyler yaptık, yeni kombinasyonlar denedik ve cevaplar bulmaya çalıştık. "

Sıradaki

14/11 : İsveç – Hırvatistan
14/11
: Portekiz – Fransa