I-Lig: Nijeryalı forvet Raphael Ownrebe, Mohammedan Sporting

Nijeryalı hedef makinesi, Mohammedan ile şartları kabul edecek şekilde ayarlandı …

ile anlaşmaya hazırlanıyor

Nijeryalı hedef makinesi Muhammedan ile şartları kabul etmeye ayarlandı …

Raphael Ownrebe, Mohammedan Sporting'e imza atmaya hazır, Goal bunu doğrulayabilir.

Nijeryalı forvet, Şeyh Jamal'a katıldığı 2017'den beri Bangladeş Premier Ligi'nde (BPL) ticaretini sürdürüyordu. Bangladeş'teki ilk sezonunda, 15 golle ligin gol kralı oldu. Ayrıca çizmesi gereken dokuz asisti vardı.

Sonraki sezonda Sheikh Russel FC tarafından kaçırıldı. Zengin form damarını yeni toparlanma alanında da sürdürdü. 2018-19 sezonunda 22 gol attı ve bir kez daha üst üste ikinci kez altın botu kazandı.

First Bank FC için oynadığı Nijerya'da da üretken bir golcüydü. 2015 yılında sadece 25 maçta 20 gol attı ve 11 kez asist yaptı. Bir sonraki kampanyada Bayelsa United FC'ye katıldı ve sadece 20 maçta 26 gol attı.

Ownrebe santrfor olarak oynamayı seviyor ancak ön üçte geniş alanlarda oynamak da aynı derecede rahat.

Mohammedan Sporting, Jose Carlos Rodriguez Hevia'yı 2020-21 I-League sezonunun baş antrenörü olarak ilan etti. 48 yaşındaki daha önce, bu yılın Ağustos ayına kadar Shillong Lajong FC'de teknik direktörlük ve gençlik gelişimi teknik direktörlüğü görevini yürüttü .

Antrenörlük kariyerine İspanya'da UD San Claudio, CD Manuel Rubio ve ADGigantes gibi kulüplerle başlayan Jose'nin Hindistan'daki ilk seferi, 2014 yılında Pune merkezli Arsenal Futbol Okulları'nın teknik direktörü olarak görev yaptı. FC Pune City (şimdi Hyderabad FC) destek personeli ile.