İtalya vs Polonya önizleme

İtalya, UEFA Uluslar Ligi A1 Grubunda Polonya ile karşı karşıya – bilmeniz gereken her şey.

Contents

İtalya, 15 Kasım Pazar günü 20:45 CET'de Reggio Emilia'da UEFA Uluslar Ligi A1 Grubu'nda Polonya ile karşı karşıya gelecek.

İtalya-Polonya: Canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta dururken

• İtalya, Grup A1'de (W1 D3) yenilmez, ancak bu bölümde sadece ikinci, misafirlerinin bir noktası. Bölümde kendi evlerinin her ikisini de aynı 1-1 skoruyla berabere kaldılar. Bu, Reggio Emilia'daki üçüncü uluslararası maçları; önceki ikisini hiçbir şeyden ödün vermeden kazandılar.

• Polonya A1 Grubu'nda dört maçın ardından yedi sayı ile birinci oldu, ancak bu sayıların yedisi de kendi sahasında geldi. Hollanda'da, bölümdeki tek deplasman maçında 1-0 kaybettiler.

Önceki toplantılar

Highlights: Poland 0-0 Italy

Öne Çıkanlar: Polonya 0-0 İtalya

Maç günü 3'te Gdansk'ta tarafların 0-0'lık berabere 12 rekabete dayalı karşılaşmalarında yedinci berabere, altıncı 0-0'dı.

• İtalya'nın Polonya'ya karşı genel rekabet rekoru W4 D7 L1'dir. Bu tek mağlubiyet, 1974 FIFA Dünya Kupası'nın grup aşamasında Stuttgart'ta 2-1 oldu.

Koçlar ne diyor

Roberto Mancini, İtalya koçu : "Hollanda güçlü oyuncuları olan bir takım; başka bir defans oyuncusu için taktiklerini değiştirdiler: zor olacağını biliyorduk. Oyunun en iyi şansını elde ettik, ama sorun değil; iyi, güçlüydü performans. Polonya sıralamada önümüzde mi? Sonraki maçları da kazanacağız. Hollanda maçını kazanmak için pek çok şans yarattık, ancak başaramadık. Polonya'ya karşı kazanacağız ve üst sıralarda yer alacağız. grubu. "

Polonyalı teknik direktör Jerzy Brzęczek : "Önümüzde çok zor rakipler olan İtalya ve Hollanda'ya karşı oynadığımız iki maç daha var. Teorik olarak grubu kazanabiliriz. Takım oluşturmak için sabırlı olmanız gerekir. uzun, ancak rekabet artıyor ve bu da kalitenin artmasına neden olmalı. Çok sağlam temellerimiz olduğuna ve hiçbir fırtınanın bizi deviremeyeceğine inanıyorum. "

Sıradaki

18/11 : Bosna Hersek – İtalya
18/11 : Polonya – Hollanda