İzlanda vs Belçika önizleme

İzlanda, UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu'nda Belçika ile karşı karşıya – bilmeniz gereken her şey.

Contents

İzlanda, 14 Ekim Çarşamba günü 20:45 CET'de Reykjavik'te UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu'nda Belçika ile karşılaşacak.

İzlanda vs Belçika: Canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta dururken

Highlights: Belgium 5-1 Iceland

Öne Çıkanlar: Belçika 5-1 İzlanda

• Danimarka'ya Pazar günkü 3-0'lık ev kaybı, İzlanda'yı Grup 2'nin dibinde dört puan geride bıraktı. Koç Erik Hamrén, Aron Gunnarsson, Alfred Finnbogason, Jóhann Gudmundsson ve Ragnar Sigurdsson'un Belçika'ya karşı oynamayacağını söyledi.

• İngiltere'de 2-1'lik bir mağlubiyet, Red Devils'in 13 maçlık yenilmezlik serisini (W12 D1) sona erdirdi, ancak Belçika, 2. Grup liderlerinin sadece bir puan gerisinde kaldı.

Önceki toplantılar

• Belçika, İzlanda ile önceki 12 karşılaşmasının hepsini kazandı ve son olarak Eylül ayındaki ilk UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu karşılaşmasında 5-1 yendi.

• İzlanda en az puan aldı; 1957 FIFA Dünya Kupası elemelerinde evlerinde Red Devils'e 5-2 kaybettikleri için Belçika'ya karşı önceki sekiz maçında bunu yapmamışlardı.

Koçlar ne diyor

Öne Çıkanlar: İzlanda 0-3 Danimarka

İzlanda koçu Erik Hamrén : "Altı gün içinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak üç zor maç yaptık. Bu maçlar için hedefim, mümkün olduğunca az oyuncunun üç maça da başlayabilmesiydi. Bu iş daha mı zor? Milletler Ligi'nde zor rakiplerimiz var ve puan almak çok zor. "

Roberto Martínez, Belçika teknik direktörü: "İlk yarıda [İngiltere'ye karşı yenilgide] çok iyi oynadık, ancak ikinci yarı yeterince iyi değildi. Bu yüzden maçı kaybedersiniz. Birkaç iyi şansımız olmasına rağmen. Kaybetmek utanç verici. . "

Sıradaki

15/11 : Danimarka – İzlanda
15/11 : Belçika – İngiltere