Kaizer Chiefs'e bakmamız ve üzülmemiz gerektiğini düşünmüyorum – Golden Arrows antrenörü Ncikazi

Abafana Bes'thende ligde hala yenilmez ve tutarsız bir form koşusuna katlanmak zorunda kalan Amakhosi ile karşılaşacaklar

Abafana Bes'thende ligde hala yenilmez ve tutarsız bir forma girmesi gereken Amakhosi ile karşılaşacaklar.

Golden Arrows teknik direktörü Mandla Ncikazi, Cumartesi günü Sugar Ray Xulu Stadyumu'nda düzenlenen Premier Futbol Ligi maçında ev sahipliği yaptıkları Soweto devlerine karşı olası bir üzüntü konusunda kendi tarafını uyardığı için Kaizer Chiefs'in olumlu sonuçlar için verdiği mücadeleyi çok fazla okumayı reddediyor.

Şefler bu maça üç galibiyetsiz maçtan kurtulmaya çalışıyor, sonuncusu MTN8 yarı final, ikinci maçOrlando Pirates'e 2-0 mağlup oluyor.

Bu, bu sezon iki beraberlik ve bir galibiyetten sonra henüz bir maç kaybetmeyen Arrows'un aksine.

Yeni bir oyuncuya imza atmadan sezona girdikten sonra olumlu sonuçlar elde etmek için mücadele eden Chiefs ile Ncikazi, Soweto devlerine sempatik gözlerle bakmamaları gerektiğini söylüyor.

Times Live'da Ncikazi'nin “Çok yetenekli gençleri de var” dedi.

"Chiefs'e bakıp üzülmemiz gerektiğini gerçekten düşünmüyorum. Belki bir koçtan diğerine geçiş zaman gerektirir çünkü her geçiş zaman gerektirir.

“Yakında koç Gavin Hunt çok rekabetçi olacak ve umarım bu hafta sonu Arrows'a karşı rekabet edemez. Beklemeli ve ondan sonra rekabetçi olabilir. "

Arrows koçu, rehavete karşı suçlamalarına dikkat çekerken yaralı Şeflerden "tehlike" hissettiğini söylüyor.

"Apaçık görünen şey açık değil ve benim için tehlike görüyorum‚ "dedi Ncikazi

“Kaizer Chiefs hala çok iyi bir takım çünkü bu, geçen sezon bir aşamada 13 puanla lider olan takımın aynısı. Aynı oyuncular ve sadece bir koç değişikliği. Hala Lebogang Manyama ‚Khama Billiat gibi oyuncuları ve diğer birçok milli takım oyuncusu var.

“Öyleyse, şu anda gördüklerimizin Cumartesi günkü maçımızda olacağına inanmamızı istemiyorum. Dediğim gibi ‚Tehlikeyi görüyorum ve çok dikkatli olmalıyız.

“Ama her zaman yaptığımız gibi çok iyi hazırlanacağız çünkü çok iyi bir takıma karşı oynayacağız. Oyunculara mesajım, bu sahaya girdiğimizde dikkatli olmak. Sonuçlar bu aşamaya gelmemiş olabilir ama yine de çok iyi bir takım.

"Sağ arkalarına bakarsanız‚ uluslararası bir oyuncu ‚Daniel Akpeyi uluslararası bir oyuncu‚ ltumeleng Khune hala çok iyi bir kaleci ve o bir Bafana Bafana [uluslararası].

"Daniel Cardso uluslararası standartta‚ Bernard Parker eski bir uluslararası oyuncu ‚Manyama bir Bafana Bafana oyuncusu‚ Billiat Zimbabwe milli takımında ‚Samir Nurkovic maalesef sakatlandı ve onun ortalıkta olmadığı için mutluyum."

Nurkoviç'in yokluğunda, henüz hiçbir Chiefs golcüsü bu sezon tüm müsabakalarda gol atamadı.