'Man City'nin bununla kaçmasına izin vermeyeceğiz' – Solskjaer, Man Utd'nin

Red Devils, Pep Guardiola'nın lig liderlerinin temposunun oldukça altında ancak menajerleri havlu atmayı henüz reddediyor

Contents

şampiyonluk mücadelesinde kolayca teslim olmayacağına yemin etti

Red Devils, Pep Guardiola'nın lig liderlerinin temposundan çok uzak ama menajerleri henüz havlu atmayı reddediyor

Ole Gunnar Solskjaer, Manchester United'ın, kimlik bilgilerinin parçalandığını gören sert bir form olmasına rağmen, Manchester City'nin Premier Lig şampiyonluğu ile kaçmasına izin vermeyeceğini söyledi.

Red Devils, Pazar günü küme düşme tehdidi altındaki West Brom ile sinir bozucu bir 1-1 berabere kaldı ve onları Pep Guardiola'nın lig liderlerinin temposunun oldukça altında bıraktı.

Ancak menajerleri havlu atmayı reddediyor ve United'ın en üst düzey zirvede komşularına darbe vurarak eşleşebileceği konusunda ısrar ediyor.

Solskjaer ne dedi?

BBC Sport'a "Sadece ivme kazanalım ve oyunlar kazanalım" dedi . "[Şehir] iyi durumda. Biz ve Leicester mücadele etmeliyiz."

Daha sonra Sky Sports News'e konuşan Solskjaer, kendi tarafının Mancunian rakiplerine karşı mücadelesini daha da açıkladı ve ekledi: "[Şampiyonluk yarışında] hakkında konuşulmamalıyız dedim.

"Şu anda bulunduğumuz konuma geldiğimiz çocuklar için bir iltifat." Onunla kaçmalarına izin vermeyeceğiz – yakında oynuyoruz. Erken vermeyeceğiz – hayır değiliz. "

Büyük resim

Solskjaer'in yorumları, daha önce United'ın şampiyonluk yarışmacısı olarak görülmemesi gerektiğini öne sürdüğü için, önceki ifadelerinde daha pugilistik bir dönüşü temsil ediyor.

Yedi sayılık bir galibiyet ve elindeki bir maçla, City hala kendi unvanlarının kaderini sıkı bir şekilde kontrol ediyor; United'a karşı hata yapsalar bile, Red Devils çiftin mevcut zıt servetlerinin tersine dönmesini umut etmek zorunda kalacaktı.

United, 6 Mart'ta Etihad Stadyumu'na gitti ve geçen ay yüksek enerjili bir Carabao Kupası karşılaşmasını kaybetmeden önce Aralık ayında ılık bir Premier Lig berabere oynayarak rakiplerine karşı dönemin ilk galibiyetini almak istiyor.

daha fazla okuma