Persija Jakarta ası ve Endonezya umutlu Marc Klok

Orta saha oyuncusu, okuyuculara bir Liga 1 dev

ile gol takımları

Orta saha oyuncusu, okuyuculara bir Liga 1 devindeki profesyonel bir futbolcunun hayatı hakkında benzersiz bir fikir vermek için iki haftada bir konuk bloguna katkıda bulunacak.

Goal, yerel futbolu destekleme taahhüdünü daha da vurgulamak için Persija Jakarta ası ve Endonezya umutlu Marc Klok ile bir içerik ortaklığı duyurmaktan gurur duyuyor.

Devam eden Covid-19 salgını, 2020 Liga 1 kampanyasının Mart 2020'de ertelenmesinin ardından neredeyse bir yıl boyunca Endonezyalı futbol taraftarlarını sevdikleri tutkularından mahrum bıraktı ve sonunda bu yılın başlarında tamamen iptal edildi.

Bununla birlikte, Endonezya futbolu, özellikle 2021 sezonunun başlangıcına yaklaştığımızda, Liga 1 ve kulüpleri ve yıldız oyuncuları – Klok gibi – bunun ayrılmaz bir parçasıyla Goal'ın kapsamının ön saflarında yer almaya devam ediyor.

Klok, daha önce PSM Makassar'da etkilendikten sonra Ocak 2020'de Persija'ya katıldı ve ligin sahadaki yüksek profilli isimlerinden biri değil, aynı zamanda sahadaki girişimci ruhu ile sektörde biraz öncü olarak görülüyor.

Kasım 2020'de Endonezya vatandaşlığını alan ve bu yıl uluslararası futbol devam ettiğinde Merah Putih için ilk kez sahneye çıkacağından ümit olan orta saha oyuncusu, spor malzemeleri şirketi Amplify'nin kurucularından biri ve aynı zamanda kendi markası MK The Label'ı da piyasaya sürdü.

Bunun da ötesinde Klok, Amsterdamlı ve ekibinin Asyalı sporcuların sosyal medya kanallarını, kişisel markalaşma ve pazarlama fırsatlarını yöneteceği sözde bir Sporcu Markalama Merkezi'ni başlatma sürecinde.

Ortaklığın bir parçası olarak, Persija yıldızı, yerel futbol taraftarlarına profesyonel bir futbolcunun hayatına benzersiz bir bakış sağlamak için Goal'da iki haftada bir konuk bloguna katkıda bulunacak ve 27 yaşındaki set, ilk makalesini yayınlayacak. 26 Şubat.

Klok, "Büyük markalarla birlikte çalışmak için çabalıyorum" dedi.

"Bu nedenle, Goal ile ortaklığımı duyurmak başka bir büyük başarı. Harika içerikler için bizi izlemeye devam edin!"

Ayrıca Goal, eski PSM Makassar orta saha oyuncusunun bir futbolcunun hayatındaki zorlukları ve engelleri akranlarıyla tartıştığı bir program olan Klok'un yenilikçi podcast'i "Marc Talks" a özel kısa tanıtımlar sunabilecek.

Spotify ve Youtube'da bulunan gösterinin önceki konukları arasında Endonezya efsanesi Bambang Pamungkas ve diğerlerinin yanı sıra gelecek vaat eden genç Bagus Kahfi yer alıyor.

Bölümlerin tamamı Goal'ın Facebook sayfasında ve diğer sosyal medya kanallarında da yayınlanacak.

Ayrıca, 2021 sezonu başlarken, Klok, Persija'nın gümüş eşya avı sırasında Goal'a bir dizi özel röportaj verecek.Macan Kemayoran , 2018'deki en son başarısının ardından kupa dolabına başka bir Liga 1 şampiyonluğu eklemek istiyor.

Klok ve Goal, Güneydoğu Asya'da her iki tarafın ayak izini daha da genişletmek için ticari fırsatları da araştıracak.