İngiltere vs Danimarka önizleme

İngiltere, A2 Grubu'nda Danimarka ile karşı karşıya – bilmeniz gereken her şey.

Contents

İngiltere, 14 Ekim Çarşamba günü saat 20.45'te Londra'da UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu'nda Danimarka ile karşı karşıya gelecek.

İngiltere vs Danimarka: canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta dururken

Yüksek Haklar: Danimarka 0-0 İngiltere

• İngiltere, Pazar günü Belçika'yı 2-1 yenerek yedi maçta ilk kez kabul etti ve bu da onlara Lig A Grup 2'nin zirvesinde net bir puan kazandırdı.

• Danimarka, Pazar günü İzlanda'da kazandığı 3-0 galibiyetinden etkilendi ve Wembley'de aldığı galibiyetle İngiltere'ye yedi puanla katılabilir.

Önceki toplantılar

• Danimarka ile önceki 22 toplantıda İngiltere'nin rekoru W13 D5 L4; taraflar, Eylül ayındaki ilk A2 Grubu mücadelelerinde Kopenhag'da 0-0 berabere kaldı.

• Takımların Wembley'deki en son karşılaşması Mart 2014'teki hazırlık maçıydı; İngiltere'den Daniel Sturridge tek golü attı.

Koçlar ne diyor

İngiltere menajeri Gareth Southgate : "[Belçika'ya karşı 2-1'lik galibiyette], her biri yenildiğinde, toparlanacak başka bir adam vardı. 20 dakikalık bir süre yaşadık, aşırı yüklemelere yakalandık ve bir ikişer aşağı ama yanından geçtiler.

Highlights: England 2-1 Belgium

Maç Özetleri: İngiltere 2-1 Belçika

"Ne tür bir oyun [bekleyeceğimizi] bilmek her zaman zordur. Tüm hafta boyunca grubun yükünü çok iyi idare ettik, bu yüzden kimse fazla oynamadı. Milletler Ligi'nin güzelliği, buradaki en iyi 16 takım Avrupa – en iyiye karşı en iyisi. Tekrar yarı finale çıkmak istiyorsak, Çarşamba günü Danimarka'ya karşı kazanmalıyız. "

Kasper Hjulmand, Danimarka koçu :   "Eylül ayında yakın bir maçtı. Biraz sezon öncesi maç gibiydi, bu yüzden bu sefer farklı bir dinamik olacak. Sanırım daha açık bir maç göreceğiz. Tüm maçları oynayan tek bir oyuncumuz var. ilk iki maçın üzerinden geçti ve bu da Martin Braithwaite. Tüm kadro taze ve hazır, bu yüzden İzlanda'ya karşı başlayan aynı tarafı sahaya taşıyabilirim, ancak bir şeyleri de değiştirebilirim. "

Sıradaki

15/11 : Danimarka – İzlanda
15/11 : Belçika – İngiltere