Reguilon, Bale hareketinin Tottenham'ı

İspanyol bekçi, Spurs'un Galli kanat oyuncusunu kuzey Londra'ya geri getirme kararının ardından bir atış sahası inşa ettiğini iddia etti

antrenman sahasında golf delikleri açmaya yönlendirdiğini ortaya koyuyor

İspanyol bekçi, Spurs'un Galli kanat oyuncusunu kuzey Londra'ya geri getirme kararının ardından bir atış sahası inşa ettiğini iddia etti.

Sergio Reguilon, Tottenham'ın Real Madrid'den gelişinin ardından özellikle Gareth Bale için antrenman sahasında özel golf delikleri açtıklarını kendisine bildirdiğini iddia etti.

Spurs, yaz transfer döneminde Galler takımını imzaladı ve Bale, Bernabeu'da geçirdiği süre boyunca çok sayıda kupa kazanan sezonluk bir kredi anlaşmasıyla Real Madrid'den kuzey Londra'ya döndü.

Eski Southampton kanat oyuncusu, son birkaç yılında Blancos'la form ve zindelik için mücadele etti, bu süreçte baş antrenör Zinedine Zidane'nin gözünden düşerek geleceği hakkında en üst düzeyde soru işaretlerine yol açtı.

Ayrıca, golf oynamaya olan iyi belgelenmiş aşkının ortasında Madrid'in amacına olan bağlılığının sorgulanmaya başladığını gördü ve uluslararası görevdeyken bir 'Golf, Galler, Madrid' pankartı tutarak taraftarların gazabını riske attı.

Bale, kariyerini tanıdık bir ortamda tekrar yoluna sokma şansı verildi ve Pazar günü Jose Mourinho'nun Brighton'a karşı 2-1 galibiyetini tamamlamak için dönüşünün ardından Spurs için ilk golünü attı.

Eylül ayında Tottenham'a katılmak için Bernabeu'dan ayrılan Reguilon, Bale'in İngiltere'de İspanya'dakinden çok daha memnun olduğunu düşünüyor ve hatta kulübün onu mutlu etmek için golf alışkanlığını teşvik ettiğini iddia etti.

İspanyol bekçi Cadena Ser'e takım arkadaşının Spurs'a döndüğünden beri gelişen ruh halinden bahsetti: "Bana farklı görünüyor. Dil onun için her şey. İyi İspanyolca konuşuyor, fena değil, biraz İngilizce benim gibi. ama iletişim, alışkanlıklar, İngiltere'de daha mutlu olduğu anlamına geliyor … (Madrid'e) dönüp dönmeyeceği hakkında hiçbir fikrim yok.

"Beni en çok şaşırtan şey, Spurs'un antrenman sahasında golf delikleri olması. Bunu sordum ve bana oraya onun için konulduklarını söylediler! Kısa delikler, belki 30 metre. Buna inanamadım!"

Reguilon, muhtemelen Tottenham'ın antrenman sahasında uzun yıllardır bulunduğu bildirilen mini golf sahasına atıfta bulunuyordu.

23 yaşındaki oyuncu, Kuzey Londra kulübü ile kariyerinin ilk aşamalarından da keyif alıyor ve iletişim becerileri ve antrenman sahasındaki yoğunluğu nedeniyle Jose Mourinho'ya çoktan ısındı.

Portekizlilerle olan ilişkisine dair bir fikir vermesi istendiğinde Reguilon şöyle yanıt verdi: "Harika … Bu tür zorlu, yoğun koçu seviyorum. İstediğini yapmadığımızda, herhangi bir koç gibi sinirleniyor … oyunculara gerçekten yakın. "

Madrid'in eski yıldızı, gelecekte Bernabeu'ya dönme olasılığını ele almadan önce İngiltere'deki hayata nasıl uyum sağladığını tartışmaya devam etti.

"Saat beşte hava kararıyor! Farklı bir lig ve tarz ama yeni durumlara iyi adapte oluyorum … Takım arkadaşlarımla iyi anlaşıyorum. Son [Heung-min] ve [Pierre-Emile] Hojbjerg iyi adamlar, "diye ekledi.

"Madrid benim evim ve büyüdüğüm yer. Gelecekte asla bilemezsin ama olasılık var … Patronla (Zidane) konuşmadım, daha çok kulüple oldu. Ne düşündüklerini biliyorum benden, bir karar almak zorunda kaldım.

"Zaman gösterecek. Açıklama istemedim."