Tuchel, Wolves

Blues, yeni menajerinin yayında golcüleri rahatsız edemedi, ancak umutlarını yükseltecek çok şey gördü

karşısında golsüz berabere kalmasına rağmen Chelsea'deki ilk maçından 'çok mutlu'

Blues, yeni menajerinin selamında golcüleri rahatsız edemedi, ancak umutlarını artıracak çok şey gördü

New Chelsea patronu Thomas Tuchel, yedek kulübesinde ilk maçında Wolves tarafından 0-0 berabere kalmasına rağmen, yaptığı suçlamalardan gördüklerinden memnundu.

Tuchel, kulübün favorisi kötü sonuçlar nedeniyle görevden alındıktan sonra Salı günü Frank Lampard'ın yerine ilan edildi .

The Blues , Wolves karşısında aslanın sahip olduğu paydan çok keyif aldı , topun yüzde 78'ini kontrol etti, ancak misafir takım defansını geçmenin yolunu bulamadı .

Çarşamba günkü çıkmaz, Chelsea'yi Arsenal'in üzerinde Premier Lig sıralamasında sekizinci sıraya taşıdı ve eski Paris Saint-Germain koçu, biraz daha şansla üç puanı da alabileceklerine inanıyor.

Tuchel, BBC'ye "Ekibimin yoğunluğu, tavrı, enerjisi ve kalitesinden çok memnun kaldığım için çok mutluydum, iyi organize olduk, son üçte bir çok top toparlamamız oldu," dedi Son düdükten sonra Günün Maçı .

İkinci yarıda her dakika yükseldik. Performans açısından çok mutluydum, maalesef puan alamadık, performansımıza bu şekilde dikkat edersek sonuçlar gelecektir.

"Bana Dortmund'daki oyunlarımızı biraz hatırlattı, dün çok iyi bir antrenman yaptık, 21 kişi yaptığımız şeyi yapmaya çalışmak için tamamen uyanıktı – taktik olarak, yapı, oyunu hızlandırmak için nerede, nasıl savunma – Bir eğitimden ve iki toplantıdan bu seviyede olmasını beklemiyordum, bana gelecek için iyi bir his veriyor.

Tuchel, ilk taktiksel yeniliklerinden biriyle ani bir heyecan yaratarak, Callum Hudson-Odoi'yi alışılmadık sağ kanat bek pozisyonunda seçti.

Genç oyuncu yeni rolünden etkilendi ve maçtan sonra Alman'ın övgüsünü kazandı.

"Top sürme, koşular, bire bir, yoğunluk – savunmada bir arka beşte yardım etmesi gerekiyordu, [Wolves topa sahipken] çok fazla acı çekmek istemedik. hızı ve güveni, "diye ekledi Tuchel.

Chelsea, Burnley'i Stamford Bridge'de konuk ettikleri Pazar günü Premier Lig'de aksiyona dönüyor.