"Her dakikasından nefret ettim!" – Cascarino

Eski bir Blue, Almanların Stamford Bridge

, Chelsea, Tuchel'in ilk oyununda 'amaçsız' olduğunu söylüyor.

Eski bir Blue, Almanların Stamford Bridge'de Wolves'a karşı topa sahip olma temelli taktiklerinden etkilenmedi.

"Her dakika nefret ettiğini" söyleyen Tony Cascarino, Chelsea'nin Thomas Tuchel'in ilk sorumlu oyununda "amaçsız" olduğunu söyledi.

Tuchel, hafta başında Stamford Bridge sığınağında Frank Lampard'ın yerini almak üzere seçildi ve bir kulüp efsanesi Aralık ve Ocak ayı başlarında kötü sonuçlara nezaret ettiği için iptal edildi.

Blues, Paris Saint-Germain'i geçen sezon ilk Şampiyonlar Ligi finaline götüren bir adama döndü ve takımın servetini anında tersine çevirebildi, ancak batı Londra'daki saltanatı Çarşamba gecesi sıkıcı bir başlangıç yaptı.

Chelsea, evinde Wolves ile 0-0 berabere kaldı ve Premier Lig sıralamasında sekizinci, liderleri Manchester City'nin 11 puan daha geride kaldığını gördü.

Tuchel'in tarafı yarışma boyunca topa hakim oldu, ancak herhangi bir net kesme şansı yaratmak için mücadele ederken, Wanderers mola sırasında kazanan bir gol kaçırmamak için şanssızdı.

Cascarino, Blues'un ilk çıkışında Alman'ın kurulumundan etkilenmedi ve 47 yaşındaki oyuncuyu ilk XI'sini seçme konusunda hazırlıksız olduğu için eleştirdi.

Chelsea'nin eski yıldızı talkSPORT'a "Oyun başlamadan önce yaptığı yorumlar beni şaşırttı" dedi. “Muhtemelen yapmak zorunda kaldığım en zor seçimlerden biri olduğunu söyledi.

"İlk maçınıza koçluk yapmadan önce belirli miktarda video izlemediniz mi?" Diye düşünüyordum.

“Son on maçını izleyin ve en iyi takımlarının ne olduğu konusunda iyi bir fikriniz olabilir! Bunu çok garip bir yorum buldum.

Ya performans? Her dakikasından nefret ettim!

Özellikle ilk yarısı. Chelsea hareket etmeye başladığında gidip çaydanlığı koyup bir fincan çay yapabilirdim.

"Muhtemelen çayımı alıp 18 yardalık kutuya vardıklarında içmeye başlayabilirdim."

Cascarino şunları ekledi: “Çok fazla Hollanda futbolu izledim ve en büyük eleştirilerimden biri herkesin aynı şekilde oynamasıydı – hiçbir amaç olmadan topa sahip olma temelli.

“Son on yılda Fransa'da takımların bu şekilde oynayacağı benzer bir senaryonuz var; Topa hakim olmak, asla hakimiyeti kaybetmek istemez, ama sizi asla gerçekten korkutmaz.

“İlk yarıda gördüklerimden nefret ettim çünkü bana göre Premier Lig'de topa sahip futbol oynamak, bu stili benimsediğinizde sizin için farklı sorunlar yaratıyor.

“Kurtlar hiçbir şey teklif etmediler” iki muhteşem şansları vardı ama oyunda hiçbir şey teklif etmediler. Ben beğenmedim

"Burada tamamen yanılıyor olabilirim, ama eğer Chelsea bu şekilde oynayabilirse, o zaman Stamford Bridge… orada hayranlar olsaydı yuhalarlardı!"