'Hadi eve gidelim, ilgilenmiyorum' – Solskjaer, oyuncunun bir mohawk

Manchester United menajeri o sırada Norveç'te koçluk yapıyordu ve saç kesimi nedeniyle olası bir imzayı izlemeyi reddettiğini söyledi

Contents

'e sahip olduğunu gördükten sonra keşif görevini terk ettiğini açıkladı

Manchester United menajeri o sırada Norveç'te koçluk yapıyordu ve saçını kestiği için potansiyel bir imzayı izlemeyi reddettiğini söyledi.

Manchester United'ın patronu Ole Gunner Solskjaer, izlemeye gittiği oyuncunun mohawk'ı olduğu için bir keresinde Norveç'te antrenörlük yaptığı sırada bir keşif gezisini terk ettiğini açıkladı.

O sırada kendi ülkesinde Molde'yi yöneten Solskjaer, izcilik ekibinin bir üyesiyle potansiyel bir imzayı izlemek için seyahat etti, ancak saçını kestiği için olası herhangi bir anlaşmadan çıkarıldı.

Solskjaer'in eski United takım arkadaşı David Beckham'dan bahsetmiyorum bile, Marek Hamsik ve Arturo Vidal gibi birkaç önemli oyuncunun kariyerlerinde mohawk görünümüne sahip olmasına rağmen, yönetici bunun kötü bir işaret olduğunu düşünüyordu.

Solskjaer ne dedi?

Sky Sports'a şunları söyledi: "Bir keresinde bir oyuncuyu görmeye gittim ve giyinme odasından çıkarken veya tünelden sahaya çıkarken bir mohikalı vardı, bu ben Norveç'e döndüğüm zamandı.

"Sadece izcime dedim ki: 'Hadi eve gidelim, ilgilenmeyelim.' Bu çok kısa bir keşif gezisiydi. "

İlk izlenimler

Öte yandan Solskjaer'in hemen sevdiği bir oyuncu, Portekizli orta saha oyuncusu Bruno Fernandes'ydi, başlangıçta onu Primeira Liga'da Sporting CP için öne çıkardı.

Fernandes, Ocak 2020'de Old Trafford'a taşındı ve kendisini Premier Lig'in en iyi oyuncularından biri olarak hızla kabul ettirerek Solskjaer tarafının bu süreçte ilk dörde yer almasına yardımcı oldu.

Menajeri Fernandes ile yakın çalışmanın özel olduğunu, çünkü oyun kurucunun canlılığı ve kazanma isteği çok net ve etrafındakileri etkilediğini söyledi.

Solskjaer şöyle dedi: "Yakından gördüğünüz şey kişiliktir çünkü sadece onu takip edersiniz. Ben Bruno'nun ateşinin karnında ve arzusunda olmasını tercih ederim.

"Kazanması çok önemli ve hakem için her kararı, her takım arkadaşı için kararı veriyor. Öyleyse, hiç kimsenin dinlenmesine izin vermeyen bir adam neydi, her zaman en iyisi olmak istiyordu."

Daha fazla okuma