"İnsan Utd bir haftada 10 kişiden dokuzu ve sonraki dördü" – McClaren, "sorunun" Solskjaer

Eski Red Devils koçu, oyuncular ve menajer üzerinde baskı oluşturarak Old Trafford kıyafeti için daha fazla tutarlılık gerektiğini kabul ediyor

için hazırlandığını iddia ediyor

Eski Red Devils koçu, oyuncular ve menajer üzerinde baskı oluşturarak Old Trafford kıyafetinden daha fazla tutarlılık gerektiğini kabul ediyor.

Ole Gunnar Solskjaer, Manchester United'da “sorun” un başladığını bilecek, diyor Steve McClaren, tutarsız Red Devils ile bir haftada 10'da dokuz ve “dört ya da beş” sonraki.

Bu tür mücadeleler, Old Trafford takımını bir süredir geride tutuyor.

Sör Alex Ferguson 2013'te emekli olmaya başladığından beri United, eski ihtişamlarını yeniden ele geçirmelerine izin verecek bir kıvılcım için etrafta dolaşıyor .

David Moyes, Louis van Gaal ve Jose Mourinho, iyi zamanları geri getirmeyi denedi ve başarısız oldu, yol boyunca sadece ara sıra başarılar elde edildi.

Solskjaer, tarafının tutarsız gösterilerinin bir sonucu olarak geleceği hakkında sorular sorulmasına rağmen, şu anda durumu değiştirmekle görevli adam.

Ve McClaren, oyuncu ve koçluk personeli aynı yöne çekilmeye başlamadıkça daha fazla değişiklik olabileceğini kabul etti.

Ferguson'un eski sağ kolu talkSPORT'a şunları söyledi : “Muhtemelen çoğu insanı rahatsız eden şey, kesinlikle beni rahatsız ediyor, oyuncuların tutarlılığı orada değil – bu yüzden tutarsız sonuçlar alıyorlar!

“İki hafta önce insanlar Ole'nin kafasını arıyorlardı, sonra geçen hafta Leipzig'e karşı 5-0'dan sonra her şey 'ne bir menajer', 'ona sadık kalmak' idi.

“Söylemeliyim ki, oyuncular sorumluluk almalı. Form tutarlılığına ihtiyacınız olduğunu biliyorum, ancak oyuncuların tutarlı performansına ihtiyacınız var ve onlar sadece …

“Bir hafta dokuz veya on, sonraki hafta dört ve beş olacak ve en iyi takım buna sahip olamaz.

“Ama hem oyuncuların hem de menajerin gerçekten bir sorumluluğu var. Oyuncularınızdan en iyi verimi almalı ve hafta içi, hafta sonu olmasını sağlamalısınız, aksi takdirde Ole ve her menajer başınızın belaya gireceğini bilir.

Manchester United'da kazanmak zorundasınız, her yenilgi bir krizdir.

“Leipzig'e karşı 5-0'lık bir skorla bataklıktan çıkabilirsiniz, ancak bir Perşembe sabahı Pazar günü kazanmanız gerektiğini biliyorsunuz, yoksa eleştirilmeye geri dönersiniz.

“Büyük kulüplerde işler böyle yürüyor. Bir kez yenilirsin ve bu bir morg gibi, bir kriz gibi. Oyuncular cevap vermek zorundalar ama cevap vermiyorlar.

“Arsenal'e kredi, mükemmel olduklarını düşündüm. Organize edildi, disiplinliydi, Manchester United'ın yakalayamayacağı bir şekilde sahiplik içinde ve dışında yoğunluk vardı.

“Evet, United, sahip olduklarında iyidir, ancak benim için sorun, sahip olmadıklarında herkesin bir nevi her yerde olmasıdır.

“Arsenal'in disiplinini ve organizasyonunu görüyorsunuz; tutarlılık her hafta tutarlı performans sağlar ve Manchester United'ın ihtiyacı olan da budur! "

United, son Premier Lig gezisinde Arsenal'e 1-0 mağlup oldu, ev topraklarında kötü sonuçlarla Red Devils'i masaya bıraktı ve Moyes'in hastalıklı olmasından bu yana en iyi uçuş kampanyasına en kötü başlangıçlarını yaptı. 2013-14'te kader görev süresi.