"Man Utd sadece doğru oyuncuya gitmeli, panik satın almamalı" Neville, Old Trafford

Red Devils efsanesi son performanslar tarafından cesaretlendirildi ve Ocak penceresi açıldığında uğruna harcama yapmaya gerek görmüyor

'te bardağın yarı dolu olduğunu görüyor

Kızıl Şeytanlar efsanesi son performanslar tarafından cesaretlendirildi ve Ocak penceresi açıldığında uğruna harcama yapmaya gerek görmüyor

Red Devils'in zorlu bir pencerede “panik” satın alımlarını engellediği Gary Neville, Manchester United'ın Ocak transfer piyasasına yalnızca “doğru oyuncu” müsait olduğunda girmesi gerektiğini söylüyor .

Old Trafford'daki sabır, 2020-21'de ödüllendiriliyor ve Ole Gunnar Solskjaer, kendi tarafını büyük onurlar için çekişmeye sokmak için geleceği hakkında daha fazla soruyu aştı.

Birçoğu Premier Lig şampiyonluk yarışında United'a sahip , çünkü ellerinde bir maçla beş puan geride kalıyorlar ve Carabao Kupası'nın yarı finallerine de ilerleme kaydedildi.

Yolda sonuçları öğütmek için yararlı bir alışkanlık edinilirken, ezeli rakipleri Leeds'e karşı 6-2'lik bir zafer, kendi topraklarında da bir kıvılcım bulunduğunu öne sürüyor.

Tüm bunlar dikkate alındığında Neville, United'ın tekrar harcama yapması gerektiğine ikna olmuş değil.

Kış boyunca değer bulmak zor olabilir, bu nedenle Red Devils henüz tam bir paket olmamasına rağmen , Solskjaer'e bunun için herhangi bir ekleme yapma dürtüsünden tamamen uzak durması tavsiye edildi.

Red Devils efsanesi Neville, Sky Sports için yaptığı podcast'e şunları söyledi: “Doğru oyuncu müsaitse evet, Manchester United Ocak transfer pazarına girmeli çünkü takımı iyileştirmeleri gerekiyor. Ancak oyuncu orada değilse paniğe kapılmayacak, son yıllarda piyasada işleri biraz daha iyi yapıyorlar.

“Söyleyeceğim, Manchester United kafa karıştırıcı bir grup, iki veya üç hafta önce baktınız ve bu takıma ve bunun zor bir eski sezon olacağını düşündünüz. Avrupa dışına çıktılar, West Ham'daki ilk yarıdaki performans gerçekten zayıftı, ben oradaydım.

“Ama Everton'daki sonuca bakarsanız, bardağın yarısı dolu. Kadro, Leeds'e karşı mükemmel oldukları performanstan sonra kullanıldı. Leeds'e karşı altı gol, ardından Everton'a karşı dokuz değişiklik, herkes dahil oluyor ve oynuyor.

“Leicester, Boxing Day'de büyük bir maç, ancak oraya gidip kazanırlarsa, gerçekten biraz güven kazanacaklardı. Bunu birkaç hafta önce yöneticinin işi hakkında soruların olduğu durumla karşılaştırın – benden değil, Ole'nin asgari olarak bu sezonun sonuna gelmesi gerektiğini düşündüm.

"Ama Goodison'da yüzünde bir gülümsemeyle sahadan çıkarken, taraftarlar mutlu olacak, sahadaki oyuncular çok kaliteli olacak ve bir ritim yakalayıp performanslar, gerçek performanslar üretmeye başlayabilirlerse 90 dakikadan fazla, büyük karaktere ve kaliteye sahip bir grup oyuncu var. Henüz bir takım olarak bir araya gelmediler, ama daha iyi hale geliyorlar, güçleniyorlar, maç kazananları var. "

Avrupa Ligi'nin son 32'sine giren ve bir FA Kupası kampanyası olan United, inancının son gösterilerle saflarına geri döndüğünü gördü ve dört yıllık bir oyun getirmeye çalışırken bir kez daha hayal etmeye cesaret ediyorlar. gümüş çatal bıçak takımlarının kapanmasını bekleyin.