'Man Utd tutarsızlıktan kurtulmalı' – Neville, sonuçlar

Red Devils, bu sezon Old Trafford'da Premier Lig'de galibiyet alamadı ancak evinden uzakta yüzde 100'lük bir rekora sahip

sabitlenene kadar oyuncular ve Solskjaer üzerindeki baskının hafiflemeyeceğinden korkuyor

Red Devils, bu sezon Premier Lig'de Old Trafford'da galibiyet alamadı ancak deplasmanda yüzde 100 rekor kırdı.

Gary Neville, Manchester United'ın menajer Ole Gunnar Solskjaer üzerindeki baskıyı hafifletmek için tutarsızlıklarından "kurtulması" gerektiğini söylüyor.

Kırmızı Şeytanlar, geçen sezonun Avrupa Ligi'nin son aşamalarında yer almaları nedeniyle, Premier Lig kulüplerinin çoğundan bir hafta sonra başladığından bu yana 2020-21 kampanyasına yukarı ve aşağı bir başlangıç yaptı.

Açılış maçında Crystal Palace'ın 3-1 yenilgisi, Old Trafford'da gelecek olanın başlangıcıydı, United henüz bu sezon ligde kendi evinde kazanamadı.

Kuzey Londra rakipleri Tottenham ve Arsenal, hafta sonu Everton'da 3-1 galibiyetle deplasmanda üç maçta üç galibiyet elde ettikten sonra deplasmanda Chelsea ile 0-0 berabere kaldı.

Şampiyonlar Ligi'nde de United'ın formu, Paris Saint-Germain ve RB Leipzig karşısında etkileyici galibiyetleri ve ardından geçen hafta İstanbul Başakşehir'in deplasmanda 2-1'lik şokuyla mağlup olmasıyla benzer şekilde kafa karıştırıcıydı.

İçinde gerileme Türkiye'de geçen Cumartesi günkü gezi girecek Solskjaer üzerindeki baskıyı artırmıştır Everton ve inceleme Bernard erken kurşun yan eve verince artırmak için ayarlanmış görünüyordu.

Bununla birlikte, bir Bruno Fernandes desteği ve Edinson Cavani'nin geç bir golü, United'ı sıkışık bir Premier Lig tablosunda 14. sıraya çıkarmak için çok ihtiyaç duyulan üç puanı kazandı.

Yine de eski United kaptanı Neville, Red Devils tutarlı bir sonuç ve performans seviyesi üretene kadar, baskının Solskjaer üzerinde kalacağına inanıyor.

The Gary Neville Podcast'e şunları söyledi : " Saat 11: 30'dan itibaren televizyona yapışıktım, oyunu düşünüyordum, önceki haftayı düşünüyorum ve siz sadece şöyle düşünüyorsunuz: 'Burada bir performansa ihtiyacımız var, Ole'nin bir performansa ihtiyacı var, kulübün bir performans, oyuncuların bir performansa ihtiyacı var '.

"Geride kalıyorlar ve bence sonunda United haklı olarak zirveye çıktı.

"Çok tutarsızlar. Geçen hafta, Leipzig, PSG, Arsenal'e karşı Türkiye'deki performansı düşünürseniz, bundan kurtulmaları gerekiyor, yukarı ve aşağı.

"Bu, oyuncu ve menajer olarak onları her zaman baskı altına alacak bir şey. Tutarlılığa ihtiyacınız var, sonuçta bir şampiyonun olması gereken şey bu ve şu anda tutarsızlar."