'Real Madrid kadrosu ölümüne Zidane ile birlikte' – Carvajal, Santiago Bernabeu

İspanyol sağ bekinin, Fransızların hala hüküm süren Liga şampiyonlarına liderlik edecek doğru adam olduğuna dair hiçbir şüphesi yok

'te bir 'kriz' konuşmasının ortasında Blancos patronunu destekliyor

İspanyol sağ bekinin, Fransız'ın hala hüküm süren Liga şampiyonlarına liderlik edecek doğru adam olduğundan şüphesi yok

Dani Carvajal, Real Madrid'de yaşanan bir "kriz" konuşmasının ortasında Zinedine Zidane'i destekleyerek, takımın şu anki Blancos patronuyla "ölüm" konusunda ısrar etti.

Madrid, 2020-21 kampanyasına yavaş bir başlangıç yaptı ve bu, Zidane'nin Santiago Bernabeu'daki sıcak koltuğundaki pozisyonuyla ilgili sorulara yol açtı.

Fransız oyuncu , sekiz maçın ardından La Liga'da dördüncü sıraya gerileyen tarafını izledi ve Şampiyonlar Ligi grubundaki olası dokuzdan yalnızca dört puan aldığını gördü.

Blancos, Pazar günü Valencia'nın elinde sezonun ikinci yenilgisini yaşadı ve birçok oyuncu, Mestalla'daki 4-1 thrashing sırasında standartlarının düşmesine izin vermekten suçlu bulundu.

Zidane, sonuçla ilgili eleştirilerin yükünü üstlendi ve şu anda sığınakta ödünç aldığı, başka bir kulüp efsanesi Raul ve eski Tottenham yöneticisi Mauricio Pochettino'nun potansiyel yedek olarak sıraya alındığı öne sürüldü.

Ancak Carvajal, soyunma odasının, iki ayrı büyü sırasında iki La Liga şampiyonluğu ve üç Şampiyonlar Ligi tacı teslim eden 48 yaşındaki baş antrenörün yüzde 100 gerisinde kaldığını söyledi.

"Ölümüne antrenörle, kulüp ile, yanımızda olan takım arkadaşlarımızla ve koçun felsefesi, hep birlikte olduğumuz, hepimizin aynı yöne gitmesi ve bu Madridli savunma oyuncusu Marca'ya verdiği demeçte, burada bulunduğu tüm yıllar boyunca yaptıklarını, "dedi.

Carvajal, Avrupa futbolundaki en başarılı kulüp için beklentilerin her zaman yüksek olduğu Bernabeu'daki olumsuz performansların veya sonuçların büyüdüğünü vurgulamaya devam etti.

"Birkaç yıldır burada olan herkes buna alışırsa, sonunda Inter'i oldukça çekişmeli bir maçta yenebilir ve evden uzakta iyi bir rakibe karşı Valencia'ya kaybedebilirsiniz" dedi.

"Günümüze sahip değildik, ama bazen her maçı kazanamıyorsunuz ve sanki krizdeymişiz gibi görünüyor. Sonunda, bu iniş ve çıkışlara, bu iniş çıkışlara biraz alışmalısınız. duygular, eleştiri ve pohpohlama. "

İspanyol bekçi şunları ekledi: "Biz Real Madrid'iz, çok iyi bir kadromuz var ve bizden şüphe etmeyin çünkü her şey için savaşacağız ve Mart ayında mutlu olacaksınız çünkü tüm yarışmalarda hayatta olacağız."