“Adam Utd Cavani için Jimenez ile anlaşmalıydı” İnce, Red Devils'in £ 40 milyonluk forvet hatası yaptığını söyledi

Eski United ve Wolves orta saha oyuncusu Ole Gunnar Solskjaer'in Molineux'e bir baskını tamamlaması gerektiğine inandığını, 30'lu yaşlarında birkaç forvet almaması gerektiğine inanıyor

Eski United ve Wolves orta saha oyuncusu Ole Gunnar Solskjaer'in Molineux'e bir baskını tamamlaması gerektiğine inanıyor, 30'lu yaşlarında birkaç forvet almamalı.

Paul Ince, Manchester United'ın Edinson Cavani'yi yaz boyunca yakalayarak hata yaptığını ve Wolves forvet oyuncusu Raul Jimenez'e 40 milyon sterlin (52 milyon dolar) yatırım yapması gerektiğini söyledi.

Kırmızı Şeytanlar, 2020-21'de sahada bir kıvılcım bulmak için mücadele ediyor.

İstanbul Başakşehir'e 2-1 yenildikleri Şampiyonlar Ligi'nde eksiklikleri tekrar ortaya çıktı ve Ole Gunnar Solskjaer'ın iki şutunu kaleye topladı.

Anthony Martial'dan Cavani'nin yedek kulübesinden tanıtılmasıyla bu yarışmada çizgiyi yönetmesi istendi.

Nijeryalı solist Odion Ighalo, kullanılmayan bir yedek oyuncuydu ve United , tutarlı bir şekilde performans göstermeleri için saldıran ateş gücü ve savunma sağlamlığından yoksun kaldıkları zor yolu keşfetti.

İnce, bu sorunun bir kısmının son pencerede daha iyi bir işe alımla çözülebileceğine inanıyor ve Solskjaer, son tarih gününde grev takviyesi için etrafta kaşınıyor.

Oynadığı günlerde Wolves'u da temsil eden eski Red Devils orta saha oyuncusu Ladbrokes'a şunları söyledi: “Dışarıda, Man United takımına girebilecek çok fazla oyuncu var. Örneğin Thomas Partey ve Raul Jimenez'e bakarsınız.

Geçen sezon Birleşik bir forvet getirmek ve onlar gidip gelen Odion IGHALO almak için gerekli Çin'de . Ne hakkındaydı? Git ve Jimenez'e 40 milyon sterlin harcayın. Kendini kanıtlamış bir golcü, golcü. Bilirsiniz, sonra gidip zar zor oynayacak Edinson Cavani'yi alırlar.

“Yapıya, işe alımlara, keşif sistemine bakmalı ve 'neye bakıyorlar?' Diye düşünmelisiniz. Pek çok iyi oyuncu var, en iyi, en iyi oyuncular. Git ve şu oyuncuları al. Ama yapmadılar.

“Parayı harcayacaksanız, onları takıma koyun. Ben buna sahip değilim 'onlara zaman vermelisiniz' – eğer bu parayı harcayacaksanız, onları hemen yatırmalısınız. Neden yedek kulübesinde kalacağınız bir oyuncuya 40 milyon sterlin harcasınız?

“Solskjaer bu oyuncuları istemiş olacak. İşe alım devam ederken, oyuncuların bir listesi ve bir numaralı hedefleri, iki numaralı hedefleri olacak, eğer bir numarayı alamazsanız, iki numaraya gidin, vb. "

Jimenez, Wolves'ta yeni bir sözleşme yaptıktan sonra muhtemelen United'a 40 milyon sterlin (52 milyon dolar) mal olacaktı, ancak Molineux'den uzaklaşmak için kapıyı açık bıraktı .

Şimdilik, Solskjaer'in zaten emrinde olanlara güvenmesi gerekiyor, bu da Dövüşçü'den en iyi şekilde yararlanmak ve Cavani ve Ighalo için onların gelişmesine izin veren rolleri bulmak anlamına geliyor.