Belçika vs İngiltere önizleme

Belçika, A2 Grubu'nda İngiltere ile karşı karşıya – bilmeniz gereken her şey.

Contents

Belçika, 15 Kasım Pazar günü saat 20: 45'de (CET) Brüksel'de UEFA Uluslar Ligi A2 Grubu'nda İngiltere ile karşı karşıya gelecek.

Belçika vs İngiltere: canlı birikim

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta dururken

• Dokuz puanla Belçika'nın en iyi A2 Grubu. İngiltere'yi yenerlerse ve Danimarka, İzlanda'ya karşı puan kaybederse, Roberto Martínez tarafı bölümün tepesinde tartışmasız bir liderlik açacaktır. Son on iç saha maçlarını kazandılar ve bu süreçte 46 gol attılar.

• İngiltere, üçüncü sırada yer alan Danimarka ile yedi puanla ikinci sırada, ancak biraz daha düşük bir gol farkıyla. Üç Aslan, son dört deplasman maçını hiç pes etmeden kazandı.

Önceki toplantılar

Highlights: England 2-1 Belgium

Maç Özetleri: İngiltere 2-1 Belçika

• Bu, tarafların şimdiye kadar aynı rekorlara sahip olan her iki takımın yedinci rekabetçi toplantısı: W2 D2 L2. Maç günü 3'te taraflar Wembley'de karşılaştığında İngiltere Belçika'yı 2-1 yendi .

• İngiltere 50 yıldır Brüksel'de oynamıyor; Şubat 1970'teki son ziyaretlerinde Anderlecht Stadyumu'nda Red Devils'e karşı bir hazırlık maçında 3-1 kazandılar.

Koçlar ne diyor

Roberto Martínez, Belçika teknik direktörü : "[Ekim'de] maçı ilk yarıda kontrol altına aldık. İkinci yarıda oynamasına izin verdik. İkinci 45 dakika daha geliştirebileceğimiz bir şey. İlk yarıda oynuyorduk. başardıklarımızdan çok memnunum. Yarın evde oynama fırsatımız var. Bu 45 dakikayı 90 dakikaya uzatmaya çalışmalıyız. "

İngiltere menajeri Gareth Southgate : "Uyarlanabilir olmamız gerekiyor, taktik sistemlerden bahsediyoruz ama oyun sırasında oyuncular uyum sağlamalı. Oyun o kadar akıcı ki, oyuncuların iyi kararlar verdiklerinden emin olmaları gerekiyor. [Harry Kane'in kaptanlığında] benim için, herkes farklı şekillerde önderlik ediyor ve her şeyin Churchillian konuşmalarıyla ilgili olduğu günler geçiyor. Ekibimizde çok az şey söyleyen ama topu baskı altına alan oyuncular var ve bu liderlik. . "

Sıradaki

18/11 : İngiltere – İzlanda
18/11 : Belçika – Danimarka