Polonya – Bosna-Hersek önizleme

Polonya, Bilmeniz gereken tek şey – Grup A1'de Bosna Hersek ile karşı karşıya.

Contents

Polonya, 14 Ekim Çarşamba günü 20:45 CET'de Wroclaw'da UEFA Uluslar Ligi A1 Grubu'nda Bosna-Hersek ile karşılaşacak.

Polonya – Bosna Hersek: Canlı yayın

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta dururken

Highlights: Bosnia and Herzegovina 1-2 Poland

Öne Çıkanlar: Bosna Hersek 1-2 Polonya

• Polonya, Pazar günü İtalya ile 0-0 berabere kalan Lig A Grup 1'deki ilk maçının ardından yedi ev maçında (W5 D2) yenilmedi.

• Boşnaklar, grubun en altında iki nokta geride, ancak hem İtalya hem de Hollanda'dan puan almışlar. Edin Džeko'nun bir sonraki uluslararası hedefi 60. golü olacak.

Önceki toplantılar

• Polonya, Eylül ayında tarafların ilk rekabetçi karşılaşmasında Bosna-Hersek'i 2-1 yenerek geriden geldi; Kamil Glik, Robert Lewandowski'nin yokluğunda Polonyalıların kaptanlığını yaptı ve gol attı.

• Polonya ayrıca önceki maçlardan daha iyisine sahipti: W1 D1, Antalya, Türkiye'de bir çift hazırlık maçında. Boşnaklar, takımların dördüncü karşılaşmasında Polonya'ya karşı ilk galibiyetlerini sürdürüyorlar.

Koçlar ne diyor

Öne Çıkanlar: Polonya 0-0 İtalya

Polonya koçu Jerzy Brzęczek : "Hayatı rahatsız eden bir tarafla karşı karşıyayız. Onları yenmeyi başardık, ancak bu yeni bir zorluk. En güçlü taraflarını ortaya çıkarmalarını bekliyoruz. EURO play-off'larında kaybettikten sonra , Hollanda ile oynadıkları maç onlar için zor olacak, ancak kabul etmediler, bu da zihinsel güçlerini gösteriyor. "

Bosna Hersek teknik direktörü Dušan Bajević : "Milletler Ligi'nde kazandığımız iki puan bizim için çok değerli ve şimdi kazanmak için Polonya'ya gidiyoruz çünkü bu grupta son olmak istemiyoruz. harika oyuncular ve bazı genç oyuncular [Hollanda ile Pazar günkü 0-0 berabere] olduğunu doğruladı. Bazıları Polonya'ya karşı oynayacak. Çeşitli nedenlerden dolayı fiziksel düzeyde iyi değiliz, ancak oyuncular ellerinden geleni yapıyor. "

Sıradaki

15/11 : Hollanda – Bosna Hersek
15/11
: İtalya – Polonya