'ATK Mohun Bagan, Mumbai Şehri ACL noktası için savaşacak' – Bengaluru patronu Carles Cuadrat playofflara ulaşmaya odaklanacak

Cuadrat, Blues'un backline'ındaki personel değişikliğinin takımı etkilediğini öne sürdü …

Cuadrat, Blues'in arka hattındaki personel değişikliğinin ekibi etkilediğini öne sürdü …

Bengaluru, Salı günü Mumbai City karşısında 1-3 gerideyken 2020-21 Hindistan Süper Ligi'nde (ISL) üst üste üçüncü yenilgisine yenildi.

Blues baş antrenörü Carles Cuadrat, maçtan sonra tarafının tutarlılıktan yoksun olduğunu ve kendilerine bir AFC Şampiyonlar Ligi yuvası alabilecek sıralamalarda en üst sıralarda yer almak için savaşmaktan vazgeçtiğini öne sürdü.

Maçtan sonra Cuadrat, "Birçok farklı açıdan gelişmemiz gerekiyor." Dedi. "Bazı oyuncularımızın formda olmadığını biliyoruz. Bazılarının kas sorunları var ve bazılarının Ashique gibi. Sezonun o anında en formda oyuncularından biriydi ama bu bir bahane değil. Kadro ile biz varız. , dürüst olmak gerekirse, ATK Mohun Bagan ve Mumbai Şehri daha tutarlı. Bir kulüp olarak, rolümüzün play-off'lar için denemek ve oynamak olduğunu anlamalıyız çünkü ATK Mohun Bagan ve Mumbai Şampiyonlar Ligi için mücadele edecekler. "

Islanders 15 dakika içinde iki gol atarken, Bengaluru maçın başında dominant Mumbai City tarafından tamamen ezildi. İspanyol koç böyle bir duruma hazırlıklı geldiklerini ancak maalesef Mumbai'yi karşı saldırılarla suçlama planlarının, hedefin önündeki becerikli olmaları nedeniyle işe yaramadığını söyledi.

"Maç planımız vardı. Bu tür bir oyuna hazırdık ama gerçek gerçek şu ki, onlar çok iyi oynadılar. Alanların nerede olduğunu biliyorlardı ve planımız denemek ve kompakt olmak ve hızlı bir şekilde kontra ataklara çıkmaktı. (Deshor) Brown, Suresh (Wangjam), Cleiton (Silva) ve Sunil (Chhetri) gibi oyuncular … Ama yarattığımız şansı puanlayamadık, bizim günümüz değildi.

"İlk 15 dakikada avantaj elde ettiler ve sonra bizim için zorlaştı. Adamlar çok çaba sarf ettiler ve tavır aldılar ve 2-1'de onlara sorun vermeye yaklaştık ama Mumbai şehri üç puanı hak ediyor."

'atk mohun bagan, mumbai şehri acl noktası için savaşacak' - bengaluru patronu carles cuadrat playofflara ulaşmaya odaklanacak

Cuadrat, geçen sezon en az gol yemiş olan arka hattı değiştirme kararının performansı etkilediğine dikkat çekti.

"Oyuncuların değişmesi, yeni oyunculara oyunu istediğimiz şekilde oynamaya çalışmamı ve öğretmemi sağlıyor. Kulüp bu sezon savunmayı değiştirmeye karar verdi ve savunmamız geçen sezon en iyisiydi ve pek çok gol yemedi. Kararlara saygı duymalıyım, kulüpte çalışıyorum ve kulüp Nishu Kumar ve Albert Serran'ı serbest bırakmaya karar verdi.

"Benim işim, yeni oyunculara nasıl oynadığımızı anlamaya çalışmayı öğretmek. Bu zor bir iş ve onu seviyorum. Devam etmeli, gelişmeye devam etmeli ve rekabetçi olmaya çalışmalıyız."