"Biraz zaman alacak" – Bale, Spurs

Kanat oyuncusu, Tottenham'ın son iki maçında yer aldı ve formunu geliştirmeye devam etmeyi ve

geri dönüşünü yaptıktan sonra ilk beklentileri azaltmaya çalışıyor

Kanat oyuncusu, Tottenham'ın son iki maçında yer aldı ve formunu ve formunu geliştirmeye devam etmeyi umuyor

Gareth Bale'in Tottenham'a dönüşü, kulüpte büyük bir heyecan yarattı – ancak ayaklarını tekrar kuzey Londra'da bulması için zamana ihtiyacı olacağı konusunda uyardı.

Kanat oyuncusu, Southampton'dan yaptığı hamlenin ardından White Hart Lane'de beş sezonda 200'den fazla maça çıktı ve 55 gol atarak ilk büyüsünde Spurs'ta büyük bir hit oldu.

Bu form, 85,3 milyon £ (100 milyon €) değerinde olduğu bildirilen bir anlaşmayı imzalayarak onu 2013 yılında dünyanın en pahalı oyuncusu yapan Real Madrid'in dikkatini çekti.

Madrid'in inancı, iki Liga galibiyetini ve en az dört Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu içeren bir büyü ile geri ödendi, ancak kulüp ile ilişkiler sonunda bozuldu ve Bale, Santiago Bernabeu'da sonlara doğru, kredi geri dönüşüyle sonuçlandı. Tottenham'a.

Ve taraftarlar, geri dönen savurgan oğullarından harika şeyler beklerken, Galli, yedi yıldan fazla bir süredir Pazartesi günü Burnley'e uzaktaki son Premier Lig maçına hazırlanırken işleri yavaşlatmayı umuyor.

Geçtiğimiz hafta hafta ortası Avrupa Ligi'nde LASK'a karşı başlamadan önce West Ham karşısında yedek kulübesinden çıkan Spurs için 'ikinci çıkışını' yapan Bale, "Maç zindeliğimi ve keskinliğimi ilerletmek biraz zaman alacak," muhabirlere sinyal verdi.

"Daha fit, daha keskin ve daha hızlı olma sürecine yönelik başka bir oyun. Orada futbol oynamaktan zevk aldım – beni mutlu eden de bu. "

Jose Mourinho, Avrupa tarihi için Hammers ile 3-3 berabere kalan taraftan bir dizi değişiklik yaptı, ancak menajerin seçimi, Avrupa Ligi kampanyasına şık bir şekilde başlamak için Polonya tarafında kolay 3-0 kazananları geride bırakarak doğrulandı. .

“Profesyonel bir performanstı, ciddiye almazsanız bu oyunlar zor olabilir. Bunu çok ciddiye aldık, "diye ekledi Bale.

“Derinlemesine çok gücümüz ve harika oyuncularımız var ama çok fazla yarışmanın içindeyiz. Sezon boyunca herkese ihtiyacımız olacak.

"İçinde olmak harika bir takım. Umarım birbirimizi zorlamaya devam ederiz ve istediğimizi başarabiliriz."