“Hedefimiz hala görünürde” – Abubakar'a güvenen Azam FC,

Kanatçı, Chamazi merkezli devlerin son kötü sonuçlarına rağmen şampiyonluk için savaşmaya devam edeceklerini açıkladı

şampiyonluğunu kazanacak

Kanat oyuncusu, Chamazi merkezli devlerin son dönemdeki kötü sonuçlarına rağmen şampiyonluk için savaşmaya devam edeceğini açıkladı

Azam FC kanat oyuncusu Salum 'Sure Boy' Abubakar, Anakara Premier Ligi şampiyonluğunu kazanmak için doğru yolda olduklarından emin.

Chamazi merkezli devler, 2020-21 kampanyasına, Mtibwa Sugar tarafından 2-1 yenilmeden önce yedi üst üste galibiyetle iyi bir başlangıç yaptılar.

Yine Azam Kompleksi'ndeki son lig maçında JKT Tanzanya'ya karşı 1-1 berabere kalması için geriden gelmeleri gerektiğinden maksimum puanı alamadılar.

Son sonuçlara rağmen Abubakar, hedeflerini şampiyonluğu kazanmaya koyduklarını ve hiçbir şeyin değişmediğini iddia etti.

"Henüz hiçbir şey değişmedi, çünkü planımız lig şampiyonluğunu kazanmak" diyor Sokaletu Abubakar. “Ligdeki rekabetin zor olduğunu hepimiz biliyoruz, ancak kendi planlarımızı belirledik, neye ulaşmak istediğimize bakıyoruz.

“Sahip olduğumuz kadronun sezon başlamadan önce belirlediğimiz hedeflere ulaşacağından eminiz, hedeflere ulaşabileceğimizi biliyorduk ve bu yüzden onları belirledik, hedeflerimize ulaşana kadar mücadeleye devam edeceğiz. mevsim."

Cumartesi günü, 18 takımlık lig tablosunun en üstünde oturan Azam, şampiyonluk arayışında oyuncularını güçlendirmek için aylık ödüllerin geri geldiğini doğruladı.

Ayrı bir röportajda, Azam bilgi subay Thabit Zakaria için sebebi lig başlık için kovalamak olarak ödüllendirme sistemi takımın performansını iyileştirmeye yönelik olduğunu yeniden tanıtmak Hedef anlattı 2013-14 sezonunda oldukları son kazandı.

“Bizim oyun ünitesi de dolayısıyla ödül olması kararını motive ve emin olmak istiyorum” Zakaria Hedefi anlattı. “Bu sezon rekabet etmek ve hedeflerimize ulaşmak istiyoruz, ofiste üzerimize düşen rolü oynamalı ve oyuncuları motive etmeliyiz ve biz de öyle yaptık.

Zakaria, "Oyuncuların performans göstermesi için onları desteklemelisiniz" diye devam etti. "Hâlâ masanın üstündeyiz, oynamaya ve puan almaya devam etmek istiyoruz, pozisyonu bırakmak istemiyoruz ve şimdi rotada kalmak için bir sonraki maçımızı kazanmalıyız."

Azam bir sonraki cumartesi günü terfi Dodoma Jiji ile karşılaşacak.