Caf Şampiyonlar Ligi: Omollo, Gor Mahia'nın CR Belouizdad

Kenyalı taktikçi, Kâ € ™ Ogalo'nun özellikle ilk açılış 30 dakika içinde kompakt kalması durumunda olumlu bir sonuç alabileceğine inanıyor

'e karşı zafer avı stratejisini açıkladı

Kenyalı taktikçi, K'Ogalo'nun özellikle ilk açılış 30 dakika içinde kompakt kalması durumunda olumlu bir sonuç alabileceğine inanıyor.

Koç Sammy Onollo, Cumartesi günü Caf Şampiyonlar Ligi'nde Gor Mahia'nın Cezayirli CR Belouizdad'a karşı nasıl iyi bir sonuç elde edebileceğini açıkladı.

Kenyalı şampiyonların ilk tur karşılaşmasında Cezayir takımıyla mücadele etmeleri bekleniyor ve üçüncü oyununda stand-in taktikçisi olarak K'Ogalo'nun sorumluluğunu üstlenen Omollo, Cezayir'de olumlu bir sonuç elde etmelerini sağlayacak yolları ortaya çıkardı.

Posta Rangers'ın baş antrenörü Gor Mahia'nın Çevrimiçi TV'ye verdiği demeçte, "Şimdiye kadar, iyi geldiğimiz için önce Tanrı'ya şükretmeliyiz" dedi.

“Elbette herkesin ruhu yüksek ve biz bu maça gitmek için can atıyoruz. Bu takımı izleme fırsatımız oldu ve o kadar da zor bir takım değil ama asıl mesele işlerimizi doğru yaparsak, strateji geliştirir ve iyi savunursak olacak.

“Özellikle ilk 30 dakikada nasıl savunacağımız bu oyunda çok önemli olurdu ama çocuklarla özellikle ilk 30 dakikada nasıl çok kompakt kalmamız gerektiğini anlattık.

“Çok düzenli kalmalıyız ve çok sıkı çalışmalıyız ve bunu yaparsak takımın güveninin artacağını göreceksiniz ve bugün istediğimiz de bu.

"Aksi takdirde, bu gece iyi bir sonuçla çıkacağımıza inanıyorum."

Omollo'nun duyguları, forvet oyuncusu Benson Omalla'nın bir zafer için savaşmaya hazır olma konusunda daha önceki bir röportajında söylediği şeyi yansıtıyordu.

“Bize oyuncular için moral yüksektir ve oynatıcılar gibi, biz tüm olumlu bir sonuç elde etmek vereceğiz” eski Batı Stima ileri anlattı Hedefi . “Bir sonraki aşamaya geçmek için daha iyi bir şansa sahip olmak için iyi bir sonuç elde ettiğimizden emin olmak bizim için önemli.

Benim için ilk şey, ekibin iyi performans gösterdiğinden emin olmak.

“Önemli olan takımın olumlu bir sonuç almasıdır. İnanıyorum ki bugün olacak ve eve güzel sonuçlarla döneceğiz.

"Umarım bu büyük kulüp Gor Mahia için ilk golümü atarım."

Gor Mahia, yaralı kaptan Kenneth Muguna ve orta saha oyuncusu Bernard Ondiek'in yanı sıra aile meseleleri nedeniyle hesaplaşmayı kaçıracak olan Nicholas Kipkirui olmadan Cezayir merkezli birliğe karşı görev yapacak.

Eski Zoo forvet yokluğunda ile Jules Ulimwengu – karşı ilk Premier Lig oyunlarda iki hedefi olduğunu Ulinzi Yıldızlar ve Tusker – ve Omalla hedefe av görevi yönetmeye bekleniyor.