İtalya – Hollanda önizleme

İtalya, A1 Grubunda Hollanda ile karşı karşıya – bilmeniz gereken her şey.

Contents

İtalya, 14 Ekim Çarşamba günü saat 20.45'te Bergamo'da oynanan UEFA Uluslar Ligi A1 Grubu'nda Hollanda ile karşılaştı.

İtalya-Hollanda: Canlı yapım

Oyunu TV'de nerede izleyebilirim?

Taraftarlar, yerel UEFA Uluslar Ligi yayın ortaklarını burada bulabilir

Onlar ayakta dururken

Öne Çıkanlar: Hollanda 0-1 İtalya

• 18 maçta (W14 D4) mağlup olmayan İtalya, Polonya'da Pazar günü oynanan 0-0 berabere kaldıktan sonra Lig A Grup 1'in zirvesinde net bir nokta oldu.

• Hollanda, düşük skorlu bölümde en düşük skoru alan taraf: şimdiye kadar sadece bir gol. Geçen hafta Meksika'ya karşı oynanan dostluk mağlubiyeti de dahil olmak üzere, üç maçta gol atmadılar.

Önceki toplantılar

• İtalya'nın Hollanda ile önceki 22 maçtaki rekoru W9 D10 L3; Nicolò Barella'nın golü, Grup A1'de tarafların Eylül karşılaşmasında Azzurri'ye 1-0 galibiyet verdi.

• Hollandalılar, UEFA EURO 2008'de açılış maçında Azzurri'yi 3-0 yendikleri için İtalya ile altı karşılaşmada (D3 L3) galibiyet alamadılar.

Koçlar ne diyor

Öne Çıkanlar: Polonya 0-0 İtalya

İtalya teknik direktörü Roberto Mancini: "Genç bir takım olarak gelişebiliriz; Polonya ve Hollanda gibi durumlara sahip olduğumuzda pek çok şansımız oldu ve sadece bir gol attık. Bu grubu kazanmaya ve finale kalmaya çalışacağız. Hollanda pek çok yetenekli gencin olduğu güçlü bir takım. Her oyun gelişiyorlar. Güzel bir oyun olacak, zor bir oyun. İki yıl önce birkaç genç oyuncuyu aramaya başladık. Grup şimdi çok birleşmiş, sadece ihtiyacımız var gelişmeye devam etmek için bu tür oyunları oynayın. "

Frank de Boer, Hollanda koçu : "Boşnaklara karşı iyi oynamadık, ancak beş iyi şans yarattık. İki senaryo için antrenman yaptık. Grubun sahada hangisini kullanacağına karar vermesi gerekiyor. İşe yaramaz, hızlı bir şekilde B planına geçebiliriz. Her halükarda, evdeki oyundan farklı bir şey göreceksiniz. Çok pozitifim. "

Sıradaki

15/11 : Hollanda – Bosna Hersek
15/11
: İtalya – Polonya