Juventus yıldızı Ronaldo doğum gününde: Üzgünüm, bundan 20 yıl daha söz veremem!

Portekiz yıldızı,

Contents

Portekizli yıldız, Cuma günü 36. doğum gününe ulaşırken şimdi yavaşlama belirtileri gösteriyor.

Juventus yıldızı Cristiano Ronaldo, 20 yıllık futbol kariyerine yansıyan 36. doğum gününde bir minnettarlık mesajı yayınladı.

Ronaldo, kendisini Sporting CP'den Manchester United'a Real Madrid'e ve şimdi de Juve'ye götüren bir kariyerde oyunun tüm zamanların en iyilerinden biri olarak kendini kanıtladı.

Çoğu oyuncunun yavaşladığı veya çoktan emekli olduğu bir çağda Ronaldo, bu terim Juve için 23 maçta 22 gol attığı için formda herhangi bir düşüş belirtisi göstermedi.

Ronaldo'nun doğum günü mesajı

Portekizliler Instagram'da şöyle yazdı: “36 yaşında, inanılmaz! Her şey dün başlamış gibi geliyor ama bu yolculuk şimdiden hatırlanacak maceralar ve hikayelerle dolu. İlk topum, ilk takımım, ilk golüm … Zaman uçup gidiyor ”diye yazdı Portekizli forvet.

“Madeira'dan Lizbon'a, Lizbon'dan Manchester'a, Manchester'dan Madrid'e, Madrid'den Turim'e ama her şeyden önce kalbimin derinliklerinden dünyaya … Elimden gelen her şeyi verdim, asla tutmadım ve Her zaman mümkün olan en iyi versiyonumu sunmaya çalıştım. Karşılığında bana sevginizi ve hayranlığınızı, varlığınızı ve koşulsuz desteğinizi verdiniz. Ve bunun için sana asla yeterince teşekkür edemeyeceğim. Sensiz yapamazdım.

“Profesyonel bir futbolcu olarak 36. doğum günümü ve 20. yılımı kutlarken, size bundan 20 yıl daha söz veremeyeceğim için üzgünüm. Ama size söz verebilirim, devam ettiğim sürece, benden asla% 100'den azını alamayacağınızdır!

“Bu gün boyunca tüm desteğiniz ve nazik mesajlarınız ve girişimleriniz için bir kez daha teşekkür ederim. Benim için çok şey ifade ediyor ve hepinizin kalbimde özel bir yeri var. "

Juve'nin Ronaldo'ya mesajı

Juventus ayrıca Ronaldo'nun kulüpteki en önemli anlarından bazılarını içeren bir video yayınladı ve kendisinin "yaşın sadece bir sayı olduğunun canlı kanıtı" olduğunu söyledi.

Ronaldo için sırada ne var?

Juventus, Juventus, Cumartesi günü büyük bir maçta Roma'yla karşılaşacak ve Bianconeri, Serie A masasına geri dönmeye çalışıyor. Juve şu anda dördüncü sırada, Inter'in sekiz puan gerisinde ancak Antonio Conte'nin tarafında iki maç var.

Bu ayın ilerleyen saatlerinde Juventus, 9 Mart'ta Torino'da oynanacak ikinci maçtan önce, Şampiyonlar Ligi son 16'lık ilk maçında Porto ile karşılaşacak.

daha fazla okuma

Ronaldo, İbrahimoviç'e benzetti ve eski Real Madrid fitness koçu tarafından 40'ın üzerinde oynamaya destek verdi (5 Şubat)

'Ronaldo yanınızda olduğunda her zaman 1-0 başlarsınız' – Juventus Portekizce ile 'her şeyi kazanabilir' diyor Vieri (2 Şubat)