Kerala Blasters: Vicente Gomez, Kerala Mumbai City

Paralel bir dünyada, Kerala Blasters bir İspanyol uluslararası …

'ü ele geçirdiğinde Sergio Lobera'nın yeniden buluşmasını dört gözle bekliyor

Paralel bir dünyada, Kerala Blasters bir İspanyol uluslararası …

Kerala Blasters'ın yeni orta saha transferi Vicente Gomez, İspanyol futbolunun en iyi takımlarından bazılarına karşı oynama deneyimine sahip.

Huracan gençlik ürünü, profesyonel kariyerine 2007 yılında başladı ve daha sonra Las Palmas'a taşındı. Las Palmas C takımını temsil etmeye devam etti, 2010'da ilk takımlarında bir koltuk kazandı ve sekiz sezon üst üste oynamaya devam etti. Gomez daha sonra 2018'de Deportivo'ya katıldı. Toplamda üç sezon La Liga'da Real Madrid , Atletico Madrid ve Barcelona gibi rakiplerle karşı karşıya geldi.

1 Mart 2017 akşamı Gomez'in kulüpte oynadığı süre boyunca Las Palmas'ın ünlü sonuçlarından biri. O sezon La Liga'nın 25. maç haftasında Vicenta Gomez, kulübü Real Madrid 3-3 ile 90 dakika oynadı. Santiago Bernabeu. Saat işaretinde iki gol attılar ancak Cristiano Ronaldo'nun son 10 dakika içindeki atağı, ganimetlerin paylaşılması gerektiği anlamına geliyordu.

Goal ile bir etkileşim sırasında Gomez, La Liga'daki performanslarının ona Span milli takımına neredeyse bir bilet aldığını açıkladı.

kerala blasters: vicente gomez, kerala mumbai city

"Laliga'daki en iyi anılarım, Las Palmas ile 'tiki-taka' oynayarak oynamış ve en iyi takımlara acı çektirmek.

"Ayrıca Bernabeu stadyumunda Real Madrid'e karşı oynanan 3-3 unutulmaz bir maçtı. Vicente del Bosque ve Lopetegui'nin benden övgüyle bahsettiğini ve neredeyse milli takıma seçildim."

Orta saha oyuncusu şu anda Goa'da, geçen hafta İspanya'dan 14 günlük zorunlu karantina altında. Eski Deportivo adamı, Hindistan Süper Ligi'nin (ISL) yedinci sezonunda sahaya çıkacak olan birçok İspanyol'dan biridir. Gomez kiminle karşılaşacağının farkında ve şimdiden Mumbai Şehri ile yüzleşmeye karar verdi.

Gomez'in, Las Palmas'tayken iki yıl boyunca onun altında oynadığı Mumbai baş antrenörü Sergio Lobera'yı tanıdığı unutulmamalıdır.

"Mumbai City'ye karşı oynamayı dört gözle bekliyorum çünkü Sergio Lobera ve ekibini tanıyorum. Zor bir rakip olacaklar, ama eminim sahadaki en iyi mücadelemizi vereceğiz.

"Ayrıca Tiri'ye karşı oynamayı dört gözle bekliyorum çünkü o Hindistan'da ünlenen bir oyuncu ve ISL'deki en iyi savunuculardan biri."