“Nuno, Man Utd işi için bir yarışmacı, ilham verici” – Doyle, Wolves patronunun Solskjaer

Molineux'de altı yılını kitaplarda geçiren eski solist, yüksek puanlı bir Portekizli taktikçinin Red Devils

'ün yerini alabileceğini iddia ediyor

Molineux'daki kitaplarda altı yıl geçiren eski solist, yüksek reytingli bir Portekizli taktikçinin Red Devils tarafından hedef alınabileceğine inanıyor.

Kevin Doyle, Manchester United'ın Ole Gunnar Solskjaer ile ayrılması durumunda Wolves patronu Nuno'nun Old Trafford'daki yönetici pozisyonunda önde gelen bir rakip olacağını iddia ediyor.

Şu anda bu rolü üstlenen adam üzerinde baskı artıyor.

Pahalı bir şekilde toplanmış bir Red Devils kadrosunun 2020-21 kampanyasına tutarsız bir başlangıcı, koçlarının pek çok rahatsız edici soruyla karşı karşıya olduğunu görüyor.

Spekülasyon, United'ın sezonun önemli bir aşamasında seçenekleri üzerinde düşündüğünü söyleyerek değişimin havada olabileceğini öne sürdü.

Eski Tottenham menajeri Mauricio Pochettino'nun olası Solskjaer değişikliklerinin başında olduğu söyleniyor , ancak Doyle, Molineux'de etkileyici bir adamın karışacağına inanıyor.

Eski Wolves forvet oyuncusu Ladbrokes'a şunları söyledi: “Şu anda Nuno konusunda Wolves hayranı olsaydım biraz endişelenirdim.

Manchester United işi için bir yarışmacı, elbette öyle. Neden olmasın?

“Mauricio Pochettino muhtemelen onların bir numaralı seçimi ama Nuno, kesinlikle benim için de orada olacaktı.

“[Jorge] Mendes ile olan bağı ve oyuncularla sözleşme imzalama yetenekleri, o bir yarışmacı olurdu. Ben bir Man United hayranıyım ve onun menajer olmasıyla ilgili bir sorunum yok.

Kesinlikle ilham verici olurdu. Onu sahanın yanında izliyorsunuz ve o Solskjaer'in tam tersi.

Henüz bir yere gideceğini sanmıyorum ve Pochettino'nun muhtemelen daha uygun seçenek olduğunu düşünüyorum – daha başarılı oldu ve Premier Lig'de en iyi kulüplerden birinde daha fazla tecrübesi var, bu yüzden haklı olarak favori.

"Wolves hayranları şimdilik muhtemelen güvende, ancak neden Man United işi için dikkate alınmayacağını anlamam için hiçbir neden yok."

Nuno, 2017'den beri Wolves'ta görev yapıyor ve eski Porto kalecisi İngiltere'de geçirdiği süre boyunca önemli bir başarı elde etti.

Premier Lig seçkinleri arasında bir itibar sağlamaya başlamadan önce, ilk kampanyasında başarılı bir terfi hamlesini yönetti.

Kurtlar, 2019-20 sezonunda oynanan Avrupa Ligi çeyrek finallerine verimli bir şekilde koşarak kıtasal rekabete de zorladı.