Tuchel, Atletico

Blues patronu takımının Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda kazandığı büyük galibiyetten sonra seviyelerini düşürmemeleri için bir ralli çığlığı yayınladı

Contents

'te Man Utd ile kazandıktan sonra Chelsea yıldızlarına defne üzerinde dinlenmemelerini söyledi.

Blues patronu, takımının Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda kazandığı büyük galibiyetten sonra seviyelerini düşürmemesi için bir ralli çığlığı yayınladı

Thomas Tuchel, Chelsea tarafını zorlu bir oyun serisindeki ilk maçı temsil eden Atletico Madrid'i 1-0'lik önemli bir deplasman galibiyetinden sonra konfor bölgesine girmemeye çağırdı.

Manchester United, Liverpool, Everton ve Leeds Premier Lig'de, Chelsea'nin Şampiyonlar Ligi beraberliğinin ikinci ayağında Diego Simeone'nin tarafını Stamford Bridge'de karşılamasının önünde yer alıyor.

Tuchel'in geçen ay Frank Lampard'dan devralmasının ardından Chelsea sekiz maçta yenilmez olarak kaldığı için Blues kalitesinin büyük bir testi olacak.

Tuchel ne dedi?

Mason Mount ve Jorginho'nun ikinci maçtan uzaklaştırılması hakkında sorular sorulduktan sonra Tuchel, Blues menajeri olarak en büyük galibiyetinden sonra kayıtsız kalmaması gerektiğinden bahsetti.

Arena Nationala'da "Jorginho'yu unutma, [ikinci maçta] iki önemli oyuncuyu özleyeceğiz, bu bizim için işleri kolaylaştırmıyor," dedi. "Tabii ki Mason dahil herkesin performansından çok memnunum.

"Yine, böyle oynadığında alıştığımız gibi iyi bir çaba, büyük bir çaba, yüksek çalışma oranı, yüksek yoğunluk. Takımımıza büyük etkisi var. Dürüst olmak gerekirse, artık Man Utd, Everton, Liverpool ve Leeds oynuyoruz. böyle güzel.

Rahat edemiyoruz, tembelleşemiyoruz. Bu oyunlar bizi sınırlarımızı zorlayacak, ardından ikinci ayak için çözümlerimizi düşüneceğiz. "

Maç galibi Giroud ne olacak?

Olivier Giroud'un akrobatik tepesi Salı gecesi maçı kazandı ve onu şimdiye kadarki sekiz maçın dördünde bırakan Tuchel, Fransa milli takımının daha sık oynayabileceğini kabul ediyor.

"Hayır, onu Atletico için kurtarmadık" diye ekledi. "Onu içeri sokmak konusunda uzun ve sert düşündük. Southampton'a karşı başlaması açıkça bir olasılıktı [Newcastle'a karşı gol attıktan sonra], sonra onları analiz ettik ve çok agresif bir takımlar ve sahada basıp oynuyorlar.

"Bu yüzden son çizginin gerisinde daha fazla boşluk bekledik ve derinden daha fazla koşu yapmak istedik. Yalnızca üç değişiklik yaptım çünkü ligimizde sadece üç değişiklik yapmak mümkün. Southampton.

"Belki sonunda onu getirme fırsatını kaçırdık, ama o zaman onu bugün için kurtardığımı söyleyebilirim!"

Tuchel, Giroud'un 34 yaşındaki profesyonelliğini, zindeliğini ve kadro üzerindeki etkisini överek devam etti: "Onu her gün görürseniz şaşırmazsınız. Tamamen formda, vücudu formda ve fizikselliği en üst seviyede.

"Zihinsel olarak, bu seviyede profesyonel bir futbolcu olmaktan her gün gerçekten keyif aldığını hissediyorum ve olması gereken seviye bu. 20 yaşında bir çocuk gibi, 24 yaşında bir çocuk gibi antrenman yapıyor.

"Eğitimde ciddiyetle sevincin iyi bir karışımına sahip bir adam. Her zaman olumlu ve grup için büyük bir faktör. Başlıyor, yedek kulübesinden geldiğinde tüm bu niteliklere sahip ve iyi. böyle."

daha fazla okuma