Alex Morgan ve Taylor Swift birbirlerini nasıl tanıyor? ABD süper yıldızlarının arkadaşlığının arkasında

USWNT ikonu Alex Morgan, Taylor Swift'i 2015 Kadınlar Dünya Kupası zaferine kadar uzanan yakınlığıyla bir 'ilham kaynağı' olarak nitelendirdi

USWNT ikonu Alex Morgan, Taylor Swift'i 2015 Kadınlar Dünya Kupası zaferine kadar uzanan yakınlığıyla bir 'ilham kaynağı' olarak nitelendirdi.

Taylor Swift'in dünyanın en çok satan kadın müzisyenlerinden biri olması ve Alex Morgan'ın kadın futbolunun en tanınmış yüzlerinden biri olarak ününe sahip olmasıyla, ikisinin arkadaş olduğu bir sır değil.

Çiftin birbirlerine hayranlık ve saygı duyduğu biliniyor, ancak tamamen farklı iki dünyadan geldiklerini düşünürsek, dostlukları nasıl başladı?

Hedef bir göz atıyor.

Taylor Swift ve Alex Morgan'ın arkadaşları nasıl?

Swift, tarihteki en başarılı kadın pop müzisyenleri arasında yer alıyor, bu yüzden ABD kadın milli takım yıldızının sıkı bir hayranı olması sürpriz değil.

En çok satan kayıtlar olan '1989', 'Fearless', 'Red', 'Lover' ve 'folklor' gibi geniş bir arka kataloğa sahip Swift'in müziği, on yıldan fazla bir süredir küresel manzaraya hakim oldu.

Ünlü çifti, diğerinin popülerliğinin ve şöhretinin uzun süredir farkında olabilirken, ikisi 2015 yılında Swift'in Kadınlarının ardından New Jersey'deki 1989 Dünya Turu sırasında tüm USWNT'yi sahneye davet etmesiyle ilk kez ortaya çıktı. Dünya Kupası zaferi.

Morgan ve kupayı beraberinde getiren takım arkadaşları sahneyi kuşattılar ve Swift onları seyircilere tanıttı – pop şarkıcısı sonunda zaferle ödülünü kutlarken elinde tuttu.

Ekibin konuk görünümü, o tur sırasında ünlüler tarafından yapılan pek çok kişiden biriydi ve Swift, kalabalığı şaşırtmak için sahneye ünlü arkadaşlarından bir grubunu davet etti – Nick Jonas, Selena Gomez, Lisa Kudrow, Avril Lavigne, John Legend gibi. Jason Derulo ve hatta St Vincent ve Beck gibileri.

Swift, 2019'da aynı yıl sunucu Morgan'dan Teen Choice Ödülleri'nde Simge Ödülü'nü aldı.

İkilinin arkadaşlığı Morgan, Şubat 2021'de Orlando, Florida'dan USWNT medya oturumu sırasında basına konuşurken yeniden gündeme geldi ve pop yıldızına olan hayranlığından fışkırdı.

Oturum sırasında birçok gazetecinin sevinci ve diğer sayısız gazetecinin üzüntüsü, Morgan heyecanla şarkıcının 2008 hit albümü 'Fearless'ın kaydedilmiş bir versiyonu olan albümünden bahsetti .

Morgan, "Bu, 'Korkusuz'u yeniden kaydettiği şimdiye kadarki en iyi haber," dedi. "Sanki yarınız şu anda ne hakkında konuştuğumuzu bile bilmiyorsunuz, ama ben büyük bir Taylor Swift hayranıyım ve onun yaptığı şeyi seviyorum.

"O benim için büyük bir ilham kaynağı, bu yüzden bu haberden çok memnunum."

Morgan, Swift'in müziğini kocası Servando Carrasco ile arabasında "her seferinde" dinlediğini açıkladı – Carrasco, Swift'in diskografisine pek alışmıyor.

"Ve o, 'Onu yeterince dinlemedin mi ?!' dedi Morgan devam etti. "Hayır! Böyle bir şey yok!" İşte bu var. "

"Tüm bu zaman boyunca Taylor hakkında konuşmaya devam edebiliriz," diye ekledi. "Bunda tamamen iyiyim." Daha sonra Swift'in en son uzun metrajlı çabasından en sevdiği şarkıları salladı "vücut yok, suç yok", "marjorie" ve "söğüt" dahil.

"Tüm albümü tekrar tekrar çalıyormuş gibi hissediyorum" diye devam etti. "Albüm harika ve şimdi geri dönüp 'Fearless'a bakacağım için gerçekten heyecanlıyım çünkü altı yeni şarkısı olduğunu söyledi …' Fearless'a ekledi.

"Bundan hemen sonra gidip o şarkıları kontrol etmek üzereyim. Yani, evet, gitmeliyim çocuklar."

Oturum bittikten sonra, bazı gazeteciler – ve Morgan – görünüşe göre futbol dışında bir şey hakkında konuştukları için ateş altında kaldılar.

Morgan, Twitter'a, normalde sahaya çıkmayacağı sorular sorulduğu için çok mutlu olduğunu ve herkese sporcuların oynadıkları spor dışında ilgi alanları olduğunu hatırlattı.

"Futbol konuşmak her zaman harikadır, ancak dünyadaki en etkili ve güçlü kadınlardan biri hakkında konuşmak benim fincan çayımdır" dedi.